Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. aprīlis, 2016
Drukāt

Meža dienu ietvaros talko LVM dabas parkā Tērvetē

Foto - mammadaba.lvFoto - mammadaba.lv

Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē Meža dienu ietvaros viesojās biedrība „Latvijas Mežu sertifikācijas padome” (LMSP), lai piedalītos priežu sila sakopšanas talkā. Aktīvās atpūtas laikā parka viesi novērtēja koksnes materiāla dažādību un daudzveidīgās izmantošanas iespējas dižajā priežu mežā, sākot no čiekuriem un līkumotiem koka zariem līdz koka skulptūrām un infrastruktūras objektos izmantotajiem materiāliem.

Dabas draugi tīrīja pamežu, veidojot pievilcīgu meža ainavu, pie jaunā objekta – Rūķu pilsētas “Čiekures”. Tās būvniecību plānots noslēgt 2017.gadā.

Talka Meža dienu ietvarosATVĒRT GALERIJU
Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē aicina doties ārā – dabā – baudīt svaigu gaisu un putnu dziesmas, nebīties darba un sakopt savu māju un tās apkārtni, palīdzēt draugiem un vecākiem.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +6.9
Alūksne +4.0
Daugavpils +4.8
Saldus +7
Liepāja +9.0
Jelgava +6
Ventspils +8.8
Limbaži +6
Madona +4
Rēzekne +4
Kolkas rags no putna lidojuma: Retā parādība var ietekmēt pat jūras mirušās zonas (2)Tādi brīnumi iepriekš nav redzēti, joprojām iedzīvotājus pārsteidz jūras atkāpšanās, kas paver interesantus un neparastus skatus. Vides eksperti skaidro, ka šādai parādībai
Draugiem Facebook Twitter Google+