Mobilā versija
+1.3°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
30. janvāris, 2015
Drukāt

Meža īpašniekiem līdz 1.februārim jāiesniedz pārskati par veikto saimniecisko darbību

Foto - Inta PuriņaFoto - Inta Puriņa

Meža īpašniekiem līdz 1.februārim ir pienākums informēt dienestu par iepriekšējā kalendārajā gadā veikto mežsaimniecisko darbību – koku ciršanu, meža atjaunošanu, meža ieaudzēšanu un jaunaudžu kopšanu, atgādina Valsts meža dienests.

Pārskats par koku ciršanu ir jāiesniedz arī gadījumā, ja apliecinājuma derīguma termiņš nav beidzies 2014.gada beigās un ir spēkā līdz 2015.gada beigām vai līdz 2016.gada beigām. Pārskata neiesniegšana ir uzskatāma par administratīvu pārkāpumu, par kuru paredzams naudas sods.

Informāciju par iepriekšējā kalendārajā gadā veikto mežsaimniecisko darbību var iesniegt jebkurā Valsts meža dienesta birojā, ierodoties personīgi, ar pasta starpniecību vai elektroniska dokumenta formā.

Pārskata veidlapu paraugus var atrast Valsts meža dienesta mājaslapā “www.vmd.gov.lv”.

Pievienot komentāru

Policija sākusi kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas novada saimniecībā (1)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+