Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
30. janvāris, 2015
Drukāt

Meža īpašniekiem līdz 1.februārim jāiesniedz pārskati par veikto saimniecisko darbību

Foto - Inta PuriņaFoto - Inta Puriņa

Meža īpašniekiem līdz 1.februārim ir pienākums informēt dienestu par iepriekšējā kalendārajā gadā veikto mežsaimniecisko darbību – koku ciršanu, meža atjaunošanu, meža ieaudzēšanu un jaunaudžu kopšanu, atgādina Valsts meža dienests.

Pārskats par koku ciršanu ir jāiesniedz arī gadījumā, ja apliecinājuma derīguma termiņš nav beidzies 2014.gada beigās un ir spēkā līdz 2015.gada beigām vai līdz 2016.gada beigām. Pārskata neiesniegšana ir uzskatāma par administratīvu pārkāpumu, par kuru paredzams naudas sods.

Informāciju par iepriekšējā kalendārajā gadā veikto mežsaimniecisko darbību var iesniegt jebkurā Valsts meža dienesta birojā, ierodoties personīgi, ar pasta starpniecību vai elektroniska dokumenta formā.

Pārskata veidlapu paraugus var atrast Valsts meža dienesta mājaslapā “www.vmd.gov.lv”.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (6)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+