Mobilā versija
+4.7°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
30. janvāris, 2015
Drukāt

Meža īpašniekiem līdz 1.februārim jāiesniedz pārskati par veikto saimniecisko darbību

Foto - Inta PuriņaFoto - Inta Puriņa

Meža īpašniekiem līdz 1.februārim ir pienākums informēt dienestu par iepriekšējā kalendārajā gadā veikto mežsaimniecisko darbību – koku ciršanu, meža atjaunošanu, meža ieaudzēšanu un jaunaudžu kopšanu, atgādina Valsts meža dienests.

Pārskats par koku ciršanu ir jāiesniedz arī gadījumā, ja apliecinājuma derīguma termiņš nav beidzies 2014.gada beigās un ir spēkā līdz 2015.gada beigām vai līdz 2016.gada beigām. Pārskata neiesniegšana ir uzskatāma par administratīvu pārkāpumu, par kuru paredzams naudas sods.

Informāciju par iepriekšējā kalendārajā gadā veikto mežsaimniecisko darbību var iesniegt jebkurā Valsts meža dienesta birojā, ierodoties personīgi, ar pasta starpniecību vai elektroniska dokumenta formā.

Pārskata veidlapu paraugus var atrast Valsts meža dienesta mājaslapā “www.vmd.gov.lv”.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (2)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+