Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
8. aprīlis, 2015
Drukāt

Mežā Latgalē atrod 46 kastes ar kontrabandas cigaretēm (5)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) darbinieki pirms Lieldienām Ludzas novada Briģu pagasta meža masīvā atrada 46 kastes ar cigaretēm bez Latvijas akcīzes marķējuma.

VP LRP informē, ka, realizējot saņemto operatīvo informāciju, likumsargi naktī uz piektdienu, 3.aprīli, kopumā uzgājuši un konfiscējuši 460 000 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes marķējumu.

Nelikumīgi glabātā prece piederējusi 1963.gadā dzimušam vīrietim, kurš aizturēts. Vīrietis par līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem jau agrāk nonācis policijas redzeslokā.

Uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. tā tik vajag darīt,jo veikalā kurš katrs nevar atlauties nopirkt

  2. Ha ha ha! Nu ko tik mežā nevar atrast!

  3. Kā var mežā atrastai mantai piešūt īpašnieku un vēl kriminālprocesu par glabāšanu?

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (20)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+