Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
1. septembris, 2016
Drukāt

Mežā pēc vajāšanas aizturēti cigarešu kontrabandisti

Foto - Valsts RobežsardzeFoto - Valsts Robežsardze

Robežsargi šonedēļ nakts laikā Latvijas – Baltkrievijas robežas tuvumā par nelikumīgu akcīzes preču pārvietošanu aizturējuši septiņas personas.

Daugavpils pārvaldes Silenes robežapsardzības nodaļas robežsargiem, pamanot robežpārkāpējus, nekavējoties tika iesaistīti dienesta suņi un blakus nodaļu personāls. Kā rezultātā tika aizturēti pirmie četri vīrieši un atrastas 18 melnā polietilēnā ietītas kastes ar cigaretēm “Premjer” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes marķējumu.

Turpinot vajāšanās pasākumus aizdomās par iesaisti kontrabandas cigarešu pārvietošanā pāri robežai tika aizturēti vēl trīs vīrieši. Visi aizturētie Latvijas valsts piederīgie.

Pēdējās nedēļas laikā tas jau ir otrs gadījums, kad robežsargi uz Latvijas –Baltkrievijas robežas aiztur kontrabandas cigarešu pārvietotājus. 23.augustā tika aizturēti astoņi Latvijas pilsoņi un izņemtas 180 000 cigaretes.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+