×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. oktobris, 2014
Drukāt

Mežainā apvidū Londonā atrod, iespējams, Arņa Zaļkalna līķi (3)

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Lielbritānijas policija, kas aizdomās par Londonas skolnieces nogalināšanu meklēja Latvijas valstspiederīgo Arni Zaļkalnu, sestdien paziņoja, ka mežainā apvidū netālu no vietas, kur šonedēļ atrada meitenes mirstīgās atliekas, atradušas arī vīrieša līķi, kas, visticamāk, ir Zaļkalns.

14 gadus vecās Alises Grosas mirstīgās atliekas upē Londonas rietumos tika atrastas otrdien. Viņa bija pazudusi kopš 28.augusta un pēdējo reizi bija redzēta staigājam gar kanālu netālu.

Galvenais aizdomās turētais ir 41 gadu vecais Zaļkalns, kurš Latvijā iepriekš izcietis septiņu gadu cietumsodu par savas sievas noduršanu.

Policijai vēl ir jāapstiprina, ka atrastās mirstīgās atliekas ir Zaļkalns, kurš pēdējo reizi bija redzēts 3.septembrī, tomēr Lielbritānijas plašsaziņas līdzekļi vēstīja, ka tā ir.

Skotlendjards paziņoja, ka Grosas slepkavības izmeklēšanas lietā biezi mežainā apvidū atrasts vīrieša līķis.

Skolnieces meklēšana bija lielākā policijas operācija Londonā kopš pašnāvnieku spridzināšanas uzbrukumiem pilsētā, kuros 2005.gadā tika nogalināti 52 cilvēki.

Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons piektdien paziņoja, ka tiks pārbaudīti visi lietas apstākļi, lai varētu izmantot iegūto pieredzi, lai novērstu tamlīdzīgu noziegumu atkārtošanos nākotnē.

Grosas pazušanai un Zaļkalna meklēšanai pēdējo nedēļu laikā Lielbritānijā ir pievērsta plaša uzmanība. Latvijā pat ieradās britu žurnālisti, cenšoties uzzināt vairāk informācijas par Zaļkalna dzīvi.

Tāpat britu sabiedrībā notikušais ir raisījis diskusijas par imigrācijas tēmu, vēršot uzmanību uz to, ka pēdējā laikā arvien vairāk iebraucēju no citām valstīm pastrādā smagus noziegumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Cilvēki, jūs tiešām aizstāvat slepkavu?!

  2. Kāds sakars imigrantiem tagad ar Grosas slepkavību? Gan jau kāds vietējais britu pedofīls būs novācis arī Zaļkalnu, tad, kad tas kļuva par liecinieku uzbrukumam tam skuķim. Latvieši protams tie lielākie slepkavas?

  3. Un tātad viņš , visticamāk, bija nevis nozieguma vaininieks, bet gan nevēlams liecinieks.

Draugiem Facebook Twitter Google+