×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
22. decembris, 2014
Drukāt

Mežaparkā atklās “Betlēmes pilsētiņu”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sagaidot Ziemassvētkus, piektdien, 23. decembrī, plkst. 13 kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” tiks iedegta krāšņa Ziemassvētku egle un atklāta “Betlēmes pilsētiņa”, informē “Rīgas Meži” kultūras projektu vadītāja Inese Lozjuka.

Lozjuka stāsta, ka “Betlēmes pilsētiņa” ir svētku instalācija, kas tapusi sadarbībā ar RTU Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta studentiem. Instalāciju veido 30 finiera figūras dabiskajā lielumā – Jēzus, Marija, Jāzeps, trīs gudrie, zemnieki, eņģeļi un dažādi dzīvnieki – kamielis, ēzelis, govis un aitas.

“Visas figūras ir mākslinieciski apgleznotas, bet īpaši gaismas efekti radīs papildus siltuma un Ziemassvētku brīnuma noskaņu,” piebilda “Rīgas Meži” pārstāve.

Blakus “Betlēmes pilsētiņai” atradīsies arī lielā “Mežaparka” egle, kuras augstums sasniedz gandrīz 20 metrus. Egles galotni rotās spoža zvaigzne, atgādinot Ziemassvētku stāstu par Kristu, kurš piedzimis Betlēmē un kura ienākšanu pasaulē iezīmēja spožās Betlēmes zvaigznes parādīšanās debesīs.

“Betlēmes pilsētiņa” un “Mežaparka” egle priecēs parka apmeklētājus līdz pat janvāra beigām. Abus vides objektus būs iespējams aplūkot katru dienu no plkst. 13 līdz 19. Ieeja Lielās estrādes teritorijā caur 4. vārtiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+