Mobilā versija
+19.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
14. aprīlis, 2017
Drukāt

Nodzēsts ugunsgrēks Mežaparkā netālu no 2006. gada traģēdijas vietas

Foto - la.lvFoto - la.lv

Mežaparkā daudzstāvu namā netālu no vietas, kur 2006. gadā traģiskā ugunsnelaimē gāja bojā vairāki cilvēki, piektdien bija izcēlies ugunsgrēks kādā dzīvoklī. Kā novēroja la.lv, iedzīvotāji tika operatīvi evakuēti, bet degšanas avots – likvidēts. Brīdī, kad tapa šī fotogrāfija, dūmu jau vairs tikpat kā nebija, bet ugunsdzēsēji strādāja degušajā dzīvoklī.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā informēja, ka šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kur strādāja 32 ugunsdzēsēji glābēji un astoņas automašīnas, īsi pēc plkst. 21.00 tika likvidēts.

Nama iedzīvotāji un garāmgājēji bija sapulcējušies uz ietves, kur vēroja daudzo ekipāžu darbu. Netālu bija novietotas arī neatliekamās palīdzības automašīnas, bet mediķu palīdzība šoreiz par laimi vajadzīga nebija.

LA.lv aptaujātie aculiecinieki atzina, ka, viņuprāt, lielais ugunsdzsēsības ekipāžu skaits esot izskaidrojams nevis ar šodien notikušā ugunsgrēka nopietnību, bet gan ar traģisko vēsturi – 2006. gada janvārī turpat netālu, 12 stāvu namā M.Ķempes ielā 11 izcēlās ugunsgrēks, kurā bojā gāja četri cilvēki, bet vēl viens bērns guva ļoti smagus ievainojumus. Cietušie bija centušies izglābties, izlecot pa astotā stāva logu. VUGD toreiz atzina, ka cietušie būtu varējuši izglābties, ja nebūtu vairāku neveiksmīgu apstākļu sakritību, tostarp aizbūvētas lodžijas un dzīvokļa dzelzs durvju.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+