×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
24. aprīlis, 2013
Drukāt

Mežaparkā maijs sāksies ar tautas sporta aktivitātēm

Foto - LETAFoto - LETA

Trešdien, 1.maijā, Mežaparkā rīdziniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja piedalīties tautas sporta aktivitātēs, kas tiks rīkotas Veselīga dzīvesveida dienas laikā, aģentūru LETA informēja Latvijas Tautas sporta asociācijas (LTSA) ģenerālsekretāre Gaļina Gorbatenkova.

Šajā dienā bez maksas būs iespējams pilnvērtīgi pavadīt dienu svaigā gaisā, aktīvi atpūšoties un piedaloties dažādās sportiskās aktivitātēs, spēlēs un stafetēs. Dažādas sportiskas aktivitātes notiks no plkst.12 līdz 17.

Veselīgas dzīvesveida dienas laikā Mežaparkā notiks LTSA organizēts Ģimeņu sporta festivāls, kā arī notiks pasākums “Mežaparks nūjo”.

Ģimeņu sporta festivāls tiek rīkots, lai piedāvātu iespēju ģimenēm kopīgi piedalīties fiziskajās aktivitātēs un veicinātu ģimenes iesaistīties veselību veicinošos pasākumos. Tas ir pasākums, kura mērķis ir gan veicināt ģimenes pavadīt vairāk laika kopā, gan parādīt, ka aktīvs dzīvesveids un sportiskas nodarbes nebūt nav domātas tikai profesionāliem sportistiem.

Savukārt nūjošanas pasākuma programma veidota tā, lai tajā varētu iesaistīties personas ar atšķirīgu sagatavotības pakāpi. Sportiski noskaņoti nūjotāji varēs mēroties spēkiem septiņu kilometru trasē ar laika kontroli, pārējie varēs izbaudīt Mežaparka atmosfēru pārgājienā bez laika kontroles. Visiem dalībniekiem būs iespēja arī saņemt atbildes uz jautājumiem par nūjošanu, kā arī trīs atsevišķās treniņnodarbībās apgūt vai uzlabot nūjošanas tehniku LTSA sertificētu instruktoru vadībā. Pasākuma laikā būs iespējams bez maksas iznomāt nūjas.

LTSA ir dibināta 1991.gadā, un tās galvenie mērķi ir radīt nepieciešamos apstākļus tautas sporta attīstībai Latvijā un rast iespējas katram iedzīvotājam nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, jo regulāras fiziskās aktivitātes ir efektīvākais un ekonomiskākais dažādu slimību profilakses veids.

Jau ziņots, ka šajā dienā Mežaparkā pirmo reizi notiks arī Sieviešu skrējiens.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+