×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
26. janvāris, 2012
Drukāt

Mežaparkā norisināsies otrais pikošanās čempionāts

Foto - LETAFoto - LETA

Nākamnedēļ, 5.februārī, Mežaparkā notiks otrais “Actimel” pikošanās čempionāts, aģentūru LETA informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Avota-Zalstere. Sacensības norisināsies atpūtas kompleksā “Ziemas parks”, kas atrodas Mežaparka Lielās estrādes teritorijā.

Pikošanās sacensībās būs vairākas disciplīnas, kurās varēs piedalīties ikviens neatkarīgi no savām sportiskajām iemaņām un vecuma. Lai veicinātu sportisko garu, par katru uzdevumu sacensību dalībnieki saņems punktus un noslēgumā tiks noskaidroti uzvarētāji, kas saņems pārsteiguma balvas.

Dalībnieki varēs izmēģināt savus spēkus tādās disciplīnās kā “Sniega kaķene”, “Lidojošais maiss”, “Trāpīgais”, “Svārsts” un “Greizais spogulis”. Līdztekus Pikošanās čempionātam pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās ziemas atrakcijās, piemēram, ragaviņu trasē un krāsaino sniega figūru būvēšanā. Pasākuma kulminācija būs Lielā sapikošanās, kurā aicināti piedalīties visi sacensību dalībnieki un “Ziemas parka” apmeklētāji.

Pirmais “Actimel” pikošanās čempionāts Mežaparkā norisinājās pagājušā gada februārī. Tas pulcēja vairāk nekā tūkstoti dalībnieku un apmeklētāju. Taču, kā prognozē pasākuma rīkotāji, šogad interesentu skaits varētu būt vēl lielāks.

Pikošanās čempionāts “Ziemas parkā notiks no plkst.12 līdz plkst.16. Dalība pasākumā būs bez maksas.

Kā piebilda Avota-Zalstere, līdz ar pikošanās čempionātu Mežaparka atpūtas komplekss “Ziemas parks” oficiāli sāks savu otro sezonu, un to atklās Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+