×
Mobilā versija
°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
11. novembris, 2013
Drukāt

Mežaparkā ”staros” milzīgs Latvijas karogs un notiks uguns rituāls (5)

Autors: LETAAutors: LETA

Pasaulē lielākais Latvijas karogs Mežaparkā.

Festivāla “Staro Rīga” ietvaros, 16.novembrī un 17.novembrī laikā no plkst.17:00 līdz 22:00, Mežaparkā notiks pasākums “Lepni zem Latvijas karoga”, kad būs apskatāma karogu aleja, latvju ornamenti no svecītēm, uguns rituāls un pasaulē lielākais Latvijas karogs, sola organizatori.

”„Mežaparka” alejas tiks izgreznotas ar vairāk nekā 200 karogiem, veidojot sarkanbaltsarkano karogu aleju un visu pilsētu un novadu karogu aleju ar zīmīgu nosaukumu – Brīvības aleja. Līdz šim aplūkot vienkopus pilsētu un novadu karogus nav bijis iespējams,” vēsta mājaslapa www.staroriga.lv.

Nonākuši Lielās estrādes teritorijā, apmeklētāji varēs apskatīt pasaulē lielāko Latvijas karogu, kas nosegs gandrīz visu estrādes kora podestūru un kura izmērs būs vairāk nekā 1000 kvadrātmetri. Tam līdzās būs degošām svecītēm veidoti latvju ornamenti, ko varēs papildināt ar līdzi paņemto svecīti ikviens apmeklētājs.

Virs lielā karoga tiks projicēta filma par Latvijas nacionālajām vērtībām un uzņēmumiem, kas nes Latvijas vārdu pasaulē un ar savu darbību nodrošina valsts ekonomisko stabilitāti.

Pasākuma kulminācija plānota plkst.20, kad ”klātesošie varēs vērot uguns rituālu un ar savu labo domu spēku piešķirt enerģiju krāšņām uguns skulptūrām,” vēsta pasākuma mājaslapa www.staroriga.lv.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Šāda “uguns rituālu” piekopšana ir atklāts špļāviens Radītāja Dieva sejā…Lai Dievs pasargā ikvienu no piedalīšanās tajā…

  • Neviens nedriikst velti piesaukt Dievu! Un Latvijas krievi jau var palikt maajaas.

  • “Svētie ” tēvi lien iekša visur. Mūsu bērnu dārzos, skolās, gultās. Tagad jau arī mūsu mentālajā apziņā.
   Cīnieties, lai aizliegtu celibātu, jo tas kropļo Dieva baušļus.Izsauc šausmīgas seksuāla rakstura slimības, psihozes un novirzes. Aizliedziet nekrofilijas un pedofilijas propagandu.

   • Pilnībā pievienojos, lai baznīckungi strādā ar sevi un savām problēmām!
    Un bailes no uguns ir bailes no Dieva, jo tas ir spēcīgs apziņas transformācijas elements un arī uguns ir Dieva radīta!

 2. Unikāla ideja!!!!!!!!!!!Mūsu Mežaparks lai zeļ un plaukst!

Draugiem Facebook Twitter Google+