×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
5. jūnijs, 2014
Drukāt

“Mežaparkā” top pirmais trīsdimensiju zīmējums Latvijā (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viens no iepriekšējiem Viktora Puzina darbiem.

No 4. līdz 8. jūnijam kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” pie jaunlaulāto kalniņa top Latvijā pirmais trīsdimensiju zīmējums uz asfalta., kuru veido pazīstami ielu mākslinieki no Krievijas – Viktors Puzins (Splash) un Marija Kudaševa, informēja SIA “Rīgas meži” kultūras projektu vadītāja Inese Lozjuka.

Izveidot parka teritorijā trīsdimensiju zīmējumu izlēma parka apsaimniekotāji – SIA “Rīgas meži” –, lai dažādotu “Mežaparka” piedāvāto izklaides iespēju klāstu. Trīsdimensiju grafiti un zīmējumi uz asfalta iekarojuši cilvēku simpātijas visās pasaules malās. Ja uz šādu zīmējumu skatās no noteikta punkta, tad zīmējums rada pilnīgu realitātes ilūziju.

Zīmējums tiks atklāts svētdien, 8. jūnijā, plkst. 14, kad kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” risināsies “Urbānās mākslas diena”. Tās ietvaros notiks arī ielu deju kustības “Ghetto Dance” breakdance, house un hip-hop deju cīņas, kā arī darbosies grafiti zīmēšanas darbnīca. Visas pasākuma aktivitātes būs bez maksas.

Zīmējuma veidotāji pārstāv Sanktpēterburgas mākslas apvienību “Paint Point”. Ar ielu mākslu abi sāka nodarboties vēl pusaudžu gados, bet vēlāk ieguva augstāko izglītību mākslas dizaina un grafikas jomā.

Viktors Puzins, kas šobrīd papildus iegūst arhitekta izglītību, kopš 2002. gada piedalījies un guvis atzinību vairākos ielu mākslas festivālos Krievijā, ASV, Nīderlandē, Vācijā un citās valstīs. 2009. gadā viņš dibināja grafiskā dizaina un mūsdienu mākslas studiju “Paint Point”, kuras darbībai no 2012. gada pievienojās Marija Kudaševa, kas piedalījusies vairākos ielu mākslas festivālos Krievijā gan kā dalībniece, gan kā organizatore.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Labs. Lai tik taisa vēl vairāk <3

Draugiem Facebook Twitter Google+