Mobilā versija
+21.1°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
29. jūlijs, 2014
Drukāt

Mežciemā iebrūkot daudzstāvu mājas jumtam, evakuēti 20 cilvēki (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Šovakar Rīgā, Mežciemā, kādas daudzstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā iebrūkot jumta konstrukcijai, evakuēti 20 cilvēki.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), plkst.20.20 saņemta informācija, ka piecstāvu dzīvojāmā ēkā Druvienas ielā 21 vienā no kāpņu telpām iebrukuši jumta dzelzsbetona bloki.

Notikumā vietā konstatēts, ka plaisa ēkas konstrukcijā sasniegusi ēkas 5.stāvu, tādēļ pieņemts lēmums evakutēt daļu ēkas iedzīvotāju. Kopumā evakuēti 20 cilvēki, tostarp vairāki bērni.

Tāpat pieņemts lēmums pārtraukt gāzes padevi ēkai.

Notikuma vietā ieradušies arī policijas un nama apsaimniekotāja pārstāvji. Veikta apsekošana un nolemts, ka par iedzīvotāju ielaišanu atpakaļ ēkā varētu lemt rīt, kad bojājumus novērtēs eksperti.

Kā liecina VUGD informācija, no 20 evakuētajiem cilvēkiem 18 pieteikušies izmitināšanai.

Kā informē Valsts policija, uz laiku tika bloķēta satiksme Druvienas un Mežciema ielu krustojumā. Patlaban daļēji atjaunota satiksme Mežciema ielā.

Kā liecina “Google Street View” pieejamie attēli, ēka Druvienas ielā ir piecstāvu dzelzsbetona paneļu ēka, kurā ir četras kāpņutelpas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ušakova bezdarbības un dancošanas ap Rīgas Satiksmi rezultāts..

  2. Cik gadiem bija paredzēta šo māju ekspluatācija?

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+