Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
29. jūlijs, 2014
Drukāt

Mežciemā iebrūkot daudzstāvu mājas jumtam, evakuēti 20 cilvēki (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Šovakar Rīgā, Mežciemā, kādas daudzstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā iebrūkot jumta konstrukcijai, evakuēti 20 cilvēki.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), plkst.20.20 saņemta informācija, ka piecstāvu dzīvojāmā ēkā Druvienas ielā 21 vienā no kāpņu telpām iebrukuši jumta dzelzsbetona bloki.

Notikumā vietā konstatēts, ka plaisa ēkas konstrukcijā sasniegusi ēkas 5.stāvu, tādēļ pieņemts lēmums evakutēt daļu ēkas iedzīvotāju. Kopumā evakuēti 20 cilvēki, tostarp vairāki bērni.

Tāpat pieņemts lēmums pārtraukt gāzes padevi ēkai.

Notikuma vietā ieradušies arī policijas un nama apsaimniekotāja pārstāvji. Veikta apsekošana un nolemts, ka par iedzīvotāju ielaišanu atpakaļ ēkā varētu lemt rīt, kad bojājumus novērtēs eksperti.

Kā liecina VUGD informācija, no 20 evakuētajiem cilvēkiem 18 pieteikušies izmitināšanai.

Kā informē Valsts policija, uz laiku tika bloķēta satiksme Druvienas un Mežciema ielu krustojumā. Patlaban daļēji atjaunota satiksme Mežciema ielā.

Kā liecina “Google Street View” pieejamie attēli, ēka Druvienas ielā ir piecstāvu dzelzsbetona paneļu ēka, kurā ir četras kāpņutelpas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ušakova bezdarbības un dancošanas ap Rīgas Satiksmi rezultāts..

  2. Cik gadiem bija paredzēta šo māju ekspluatācija?

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (7)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (4)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+