×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
5. aprīlis, 2016
Drukāt

Mežciemā nokrītot no deviņstāvu nama jumta, bojā gājis jaunietis (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Pirmdienas, 4.aprīļa, vakarā Mežciemā, Sedas ielā, nokrītot no nepabeigtas deviņu stāvu ēkas jumta, bojā gājis 1996.gadā dzimis jaunietis, informēja Valsts policijā.

Sākotnējā informācija liecina, ka seši draugi – divi pilngadīgi un četri nepilngadīgi jaunieši –, atrodoties alkohola reibumā, uzkāpuši uz nepabeigtas ēkas jumta. Visi apsēdušies uz jumta malas un 1996.gadā dzimušais jaunietis pēkšņi nolēmis tai pārliekties pāri, lai pievilktos. Taču 20 gadus vecajam jaunietim paslīdējusi roka un viņš nokritis no ēkas jumta, tādējādi zaudējot dzīvību.

Patlaban par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas, izmeklēšanas laikā tiks noskaidroti precīzi notikušā apstākļi.

Savukārt pret nepilngadīgajiem jauniešiem sāktas administratīvā lietvedība par atrašanos alkohola reibumā.

Jau iepriekš ēkas saimniekam tika sūtīti aicinājumi nodrošināt, lai ēkā nevarētu iekļūt nepiederošas personas, ko ēkas īpašnieks arī bija paveicis. Taču, neskatoties uz šādu rīcību, ēka pievilina arvien jaunus potenciālos upurus un nepabeigtās ēkas apmeklētāji paši atrod veidu, kā iekļūt ēkā.

Policija aicina iedzīvotājus nebūt pārdrošiem un neizvēlēties nepabeigtas ēkas kā ekskursiju objektus, atrašanās un pārvietošanās šādās ēkās var būt bīstama. Tāpat policija aicina vecākus pārrunāt ar saviem bērniem šādus gadījumus, kad atrašanās līdzīgās bīstamās vietās ir tiešs drauds gan veselībai, gan dzīvībai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. 6 draugi – 2 pilngadīgi un 4 nepilngadīgi jaunieši –, atrodoties alkohola reibumā, uzkāpuši uz nepabeigtas 9.stāvu ēkas jumta. Visi apsēdušies uz jumta malas un 20-gadīgais jaunietis pēkšņi nolēmis tai pārliekties pāri, lai …pievilktos. Taču it kā paslīdējusi roka un viņš nokritis no ēkas jumta, tādējādi zaudējot dzīvību…
    Jautājums –
    KAS kopīgs varētu būt 20-gadīgajam jaunietim, kurš normālā situācijā ir jau beidzis vidusskolu un jau studē vai strādā, ar NEPILNGADĪGAJIEM ?

Draugiem Facebook Twitter Google+