×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
30. decembris, 2014
Drukāt

Mežeckis: Šodien pietiek cilvēku, kuri mīl komentēt un skaitīt citu naudu (1)

foto: LETAfoto: LETA

Vienmēr būs situācijas, kurās kāds kritizēs cita darbu, un it sevišķi tas izpaužas situācijās, kurās apgrozās lieli finansiālie līdzekļi, taču bez faktiem un pierādījumiem publiska kādas organizācijas darba asa kritizēšana nav atbalstāma, uzskata Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis.

Pēdējās nedēļās ar asu publisku kritiku par LFF darba metodēm klājā nākušas vairākas personas, ieskaitot bijušo federācijas preses sekretāru un pašreizējo sporta kluba “Cēsis” prezidentu Krišjāni Kļaviņu, kurš neslēpj ambīcijas 2016.gadā nomainīt Gunti Indriksonu LFF prezidenta amatā, federācijas valdes locekli un “Metta” futbola skolas ģenerālsekretāru Ģirtu Mihelsonu un bijušo izlases futbolistu Igoru Sļesarčuku.

“Skaidrs, ka mums valstī ir demokrātija un katrs ir tiesīgs uz savu personīgo viedokli līdz noteiktai robežai. Tomēr citas nozares pārstāvim publiski mācīt futbola jomas ekspertus, kā vajag un kā nevajag strādāt, manuprāt, nav ētiski un nav pareizi. Vienmēr kādam citam būs pretenzijas par cita darbu, it sevišķi, kur apgrozās lielas finanses. Šodien pietiek cilvēku, kas mīl komentēt un skaitīt citu naudu. Taču fakti ir fakti un pierādījumi ir pierādījumi. Ja šiem cilvēkiem ir pierādījumi, tie ir jāsniedz likumā un LFF statūtos paredzētajā kārtībā,” LFF citē Mežecki. “Mēs esam gatavi katru reizi sniegt konstruktīvu atbildi, ja šie fakti ir pamatoti. Federācijā regulāri notiek gan Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA), gan vietējais audits un dažādas citas pārbaudes.”

“Par jebkurām finansēm, to iegūšanu un izlietošanu LFF atskaitās likumā paredzētajā kārtībā. Šajā situācijā nekādā gadījumā nevaram runāt par kaut kādām nelikumībām. Ja kādam šķiet, ka šādas nelikumības eksistē, tās ir jāpierāda, pirms publiski par tām izteikties,” izceļ Mežeckis, piebilstot, ka attiecībā uz finanšu disciplīnas jautājumiem LFF grāmatvedībā strādā profesionāli speciālisti, regulāri kontrolējot finanšu jautājumus un atbildīgajām institūcijām sagatavo nepieciešamās atskaites.

“Futbols šogad tika atzīts par populārāko sporta veidu Latvijā. Turklāt šī nebija LFF vai kādas citas ar mums blakus stāvošas organizācijas pasūtījuma aptauja, kā tas kādam varbūt šķiet. Graut pašreizējo Latvijas futbola tēlu šodien ir ļoti viegli. Cilvēkiem medijos vienmēr vairāk interesēs tieši negatīvās ziņas. Tas ir vērojams ne tikai sportā, bet arī citās jomās,” uzskata LFF ģenerālsekretārs. “Iespējams, LFF nepieciešams pasniegt sabiedrībai tās rīkotās aktivitātes vēl pārliecinošāk, lai nerastos dažādi jautājumi vai nepareizi secinājumi par paveikto Latvijas futbolā. Domāsim arī šajā virzienā. Taču, ja kāds šodien apzināti vēlas graut Latvijas futbola tēlu, sniedzot dažādus izteikumus publiskajā telpā, tie nav cilvēki, kuri vēlas palīdzēt futbolam. Turklāt viņi to dara nepareizā veidā.”

Atbilstoši savam dzīves moto Mežeckis uzskata, ka uz dzīvi vienmēr un visur jāskatās pozitīvi. Viņš uzskata, ka LFF iet pareizā virzienā, bet visas esošās un plānotās programmas tiek realizētas atbilstoši normālam darba procesam.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. .................... Atbildēt

    citiem NOZAGTU naudu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cik pretīgi gan var būt šie liekēži.

Draugiem Facebook Twitter Google+