Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Mežizstrādes uzņēmums “Stiga RM” nopērk “Kurzemes finieri” (1)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Mežizstrādes uzņēmums “Stiga RM” iegādājies maksātnespējīgo saplākšņu ražotāju “Kurzemes finieris”, apstiprināja “Kurzemes finiera” maksātnespējas administrators Andris Bērziņš.

Pirkuma summu Bērziņš gan neatklāja un komentārus sniegt atteicās arī “Stiga RM” īpašnieks Andris Ramoliņš.

Vienlaikus Bērziņš pastāstīja, ka “Kurzemes finieris” darbības jomu nemainīs un turpinās nodarboties ar kokapstrādi. “Viens no pirkuma līguma priekšnoteikumiem bija maksimāli iespējamā iepriekšējo darbinieku sastāva nodarbināšana, un lielos vilcienos pamatdarbības virzieni būs tie paši,” pauda Bērziņš.

“Stiga RM” 2014.gada finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmums “Kurzemes finiera” iegādes procesu sāka pērnā gada beigās, 27.novembrī parakstot kredītlīgumu ar “Danske Bank”.

Jau rakstīts, ka Kuldīgas rajona tiesa 2014.gada 13.novembrī pasludināja “Kurzemes finiera” maksātnespēju. Maksātnespējas procesa lieta pret “Kurzemes finieri” tika ierosināta pēc “Stiga RM” pieteikuma, ņemot vērā, ka “Kurzemes finierim” pret pieteicēju bija nenokārtotas parādsaistības 82,6 tūkstošu eiro apmērā.

“Stiga RM” dibināts 1994.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1,921 miljons eiro, un tas pieder Andrim Ramoliņam. Uzņēmums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2013.gada 1.decembra līdz 2014.gada 30.novembrim, strādāja ar 8,969 miljonu eiro apgrozījumu un 865,2 tūkstošu eiro peļņu.

Savukārt “Kurzemes finieris” reģistrēts 2006.gadā, un tā pamatkapitāls ir 355,7 tūkstoši eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Juris Dainis Odiņš. 2013.gadā “Kurzemes finieris” strādāja ar 3,472 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,3% mazāk nekā 2012.gadā, savukārt kompānijas zaudējumi samazinājās par 6,9% un bija 330,5 tūkstoši eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. par visu LATVIJAS mezu izcirsanu-ESI GATAVS?

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (14)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+