×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
12. jūlijs, 2017
Drukāt

Mežotnes pilī savu trešo laulību iesvētījusi aktrise Lelde Vikmane (8)

Foto - Facebook.comFoto - Facebook.com

Kā vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, jūlija sākumā pēc vairāk nekā trīs gadu ilgušām attiecībām Mežotnes pilī tika iesvētīta aktrises Leldes Vikmanes(56) un Francijas aviokompānijas “AirFrance” iekšējās kontroles direktora Ērika de Drēzī (62) laulība. Oficiāli abi par laulātu pāri kļuva jau pagājušajā gadā Parīzē. Savā vīrā viņa augstu vērtē neizmērojamo humoru, inteliģenci un godīgumu.

Kā žurnālā atklāj Lelde Vikmane, laulību norises vieta Latvijā bija izraudzīta īpaša. “Mans vectēvs Atis Francis bija pils dārznieks, bet vecmāmiņa Anna Helēna Herta Liene Francis tur 1905. gadā piedzima un pavadīja jaunības gadus, tāpēc jau bērnībā šī vieta man kļuva par vienu no ģimenes leģendārajām atmiņu salām.”

Leldes roku Ēriks lūdzis jau pirms trim gadiem pēc gadu ilgas kopdzīves Parīzē, kurp Lelde devās pēc darba attiecību beigšanas žurnālā “Baltic Outlook”. Šobrīd Lelde ir darba meklējumos, turpina pilnveidot franču valodas zināšanas, ko sāka mācīties no nulles un jau trīs gadus sestdienas skoliņā Parīzē bērniem māca latviešu valodu. Tāpat viņa aktīvi darbojas Eiropas Latviešu apvienības valdē, atbildot par sabiedrisko attiecību jomu.

Šī aktrisei ir trešā laulība. Pirmajā laulībā ar operdziedātāju Aivaru Krancmani dzimis dēls Rūdolfs, kurš jau vairākus gadus dzīvo Londonā un darbojas fitnesa jomā. Vēlāk viņa bija precējusies ar sabiedrisko attiecību speciālistu Klāvu Radziņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. …liekas Lelde ir Ok
    bet Zeltiņa ir vulgära

  2. Kāda viņa tur aktrise….

  3. es nopriecaajos. Vismaz laba zinja.

  4. Drēzī kundze… 😀 😀

  5. Lelde rullē, mazliet vulgāra kā aktrise bija, bet man viņa patīk. Katrs cilvēks dzīvo savu dzīvi, kā vēlas. Nav ko riet.

  6. Ja nu kāda aktrise man ir RIEBUSIES , tad tā ir šī…….

Draugiem Facebook Twitter Google+