Mobilā versija
-0.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Svētdiena, 4. decembris, 2016
23. oktobris, 2014
Drukāt

“Microsoft” atsakās no “Nokia” vārda, telefonu segmentu pārdēvējot par “Microsoft Lumia”

LETA/AFPLETA/AFP

ASV datortehnoloģiju milzis “Microsoft”, kas šogad pārņēma Somijas mobilo telefonu ražotāju “Nokia”, nolēmis atteikties no “Nokia” nosaukuma mobilajos telefonos un turpmāk tie tiks saukti par “Microsoft Lumia”.

Par to vēstī ārvalstu plašsaziņas līdzekļi, atsaucoties uz “Nokia” meitasuzņēmuma Francijā paziņojumu sociālās saziņas vietnē “Facebook”, kurā teikts, ka turpmāk “Nokia France” nosaukums tiks nomainīts pret “Microsoft Lumia”.

Tas nozīmē, ka “Microsoft” atteiksies gan no “Nokia Lumia”, gan “Microsoft Phone” zīmoliem.

Šogad noslēgtais pirkuma līgums ļāva “Microsoft” vēl desmit gadus izmantot “Nokia” un “Lumia” zīmolus mobilo telefonu ražošanā.

Ar “Microsoft” lēmumu, kas pakāpeniski tiks īstenots visās valstīs, tiek izbeigta 30 gadus ilgusī “Nokia” mobilo telefonu vēsture.

Jau ziņots, ka finanšu grūtībās nonākušā Somijas tehnoloģiju ražotāja “Nokia” akcionāri pērn novembrī apstiprināja kompānijas mobilo telefonu ražošanas sektora pārdošanu ASV grupai “Microsoft”. Par 5,4 miljardu eiro vērto darījumu tika paziņots pērn septembrī, bet pabeigts tas tika šogad aprīlī.

Pēc pārņemšanas darījuma beigām ” Nokia ” mobilo telefonu uzņēmums tika pārdēvēts par “Microsoft Mobile”.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (6)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+