Mobilā versija
+7.8°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
18. marts, 2015
Drukāt

“Microsoft” atteiksies no “Internet Explorer”

Internet-Explorer

ASV datortehnoloģiju milzis “Microsoft Corp.” jaunā operētājsistēmas “Windows” versijā atteiksies no interneta pārlūka “Internet Explorer” (IE), ziņo laikraksts “Financial Times”.

Kompānija apstiprināja, ka nākamajā “Windows” versijā “Windows 10”, kas šogad tiks laista tirgū, būs iekļauts cits interneta pārlūks.

“Microsoft” janvārī iepazīstināja ar principiāli jaunu interneta pārlūku “Project Spartan” operētājsistēmai “Windows 10”, atzīstot, ka deviņdesmitajos gados izstrādātais IE nav ieguvis lietotāju popularitāti.

“Šis produkts bija problemātisks ilgu laiku. Lietotājiem tas nepatika, bet viņi bija spiesti to izmantot vai nu tāpēc, ka šis pārlūks bija iekļauts “Windows”, vai tāpēc, ka to pieprasīja darba devējs,” atzīmēja reklāmaģentūras “Wolff Olins” pārstāvis Dens Brūsters.

“Microsoft” uzskata, ka jaunais pārlūks būs piemērotāks dažādu digitālo iekārtu mijiedarbībai. Tas ir daļa no kompānijas jaunās stratēģijas, kas paredz samazināt atkarību no personālo datoru (PC) tirgus. Saskaņā ar pētījumu firmas IDC aplēsēm PC noiets šogad samazināsies par 4,9% salīdzinājumā ar 2014.gadu.

“Microsoft” ir paziņojusi, ka plāno izlaist “Windows 10” šovasar 190 valstīs.

Kompānijas paziņojumā, kas izplatīts Ķīnas dienvidu pilsētā Šeņdženā rīkotas konferences ietvaros, teikts, ka “Windows 10” tiks izlaista 111 valodās.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (11)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (4)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Pasaule skaitļos. Kuri ir Eiropā pārdotākie auto?Amerikāņu koncerns "General Motors" nolēmis pārdot sev piederošo Eiropas auto zīmolu "Opel" (Lielbritānijā pazīstams arī kā "Vauxhall").
Draugiem Facebook Twitter Google+