Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
18. marts, 2015
Drukāt

“Microsoft” atteiksies no “Internet Explorer”

Internet-Explorer

ASV datortehnoloģiju milzis “Microsoft Corp.” jaunā operētājsistēmas “Windows” versijā atteiksies no interneta pārlūka “Internet Explorer” (IE), ziņo laikraksts “Financial Times”.

Kompānija apstiprināja, ka nākamajā “Windows” versijā “Windows 10”, kas šogad tiks laista tirgū, būs iekļauts cits interneta pārlūks.

“Microsoft” janvārī iepazīstināja ar principiāli jaunu interneta pārlūku “Project Spartan” operētājsistēmai “Windows 10”, atzīstot, ka deviņdesmitajos gados izstrādātais IE nav ieguvis lietotāju popularitāti.

“Šis produkts bija problemātisks ilgu laiku. Lietotājiem tas nepatika, bet viņi bija spiesti to izmantot vai nu tāpēc, ka šis pārlūks bija iekļauts “Windows”, vai tāpēc, ka to pieprasīja darba devējs,” atzīmēja reklāmaģentūras “Wolff Olins” pārstāvis Dens Brūsters.

“Microsoft” uzskata, ka jaunais pārlūks būs piemērotāks dažādu digitālo iekārtu mijiedarbībai. Tas ir daļa no kompānijas jaunās stratēģijas, kas paredz samazināt atkarību no personālo datoru (PC) tirgus. Saskaņā ar pētījumu firmas IDC aplēsēm PC noiets šogad samazināsies par 4,9% salīdzinājumā ar 2014.gadu.

“Microsoft” ir paziņojusi, ka plāno izlaist “Windows 10” šovasar 190 valstīs.

Kompānijas paziņojumā, kas izplatīts Ķīnas dienvidu pilsētā Šeņdženā rīkotas konferences ietvaros, teikts, ka “Windows 10” tiks izlaista 111 valodās.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+