Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
18. marts, 2015
Drukāt

“Microsoft” atteiksies no “Internet Explorer”

Internet-Explorer

ASV datortehnoloģiju milzis “Microsoft Corp.” jaunā operētājsistēmas “Windows” versijā atteiksies no interneta pārlūka “Internet Explorer” (IE), ziņo laikraksts “Financial Times”.

Kompānija apstiprināja, ka nākamajā “Windows” versijā “Windows 10”, kas šogad tiks laista tirgū, būs iekļauts cits interneta pārlūks.

“Microsoft” janvārī iepazīstināja ar principiāli jaunu interneta pārlūku “Project Spartan” operētājsistēmai “Windows 10”, atzīstot, ka deviņdesmitajos gados izstrādātais IE nav ieguvis lietotāju popularitāti.

“Šis produkts bija problemātisks ilgu laiku. Lietotājiem tas nepatika, bet viņi bija spiesti to izmantot vai nu tāpēc, ka šis pārlūks bija iekļauts “Windows”, vai tāpēc, ka to pieprasīja darba devējs,” atzīmēja reklāmaģentūras “Wolff Olins” pārstāvis Dens Brūsters.

“Microsoft” uzskata, ka jaunais pārlūks būs piemērotāks dažādu digitālo iekārtu mijiedarbībai. Tas ir daļa no kompānijas jaunās stratēģijas, kas paredz samazināt atkarību no personālo datoru (PC) tirgus. Saskaņā ar pētījumu firmas IDC aplēsēm PC noiets šogad samazināsies par 4,9% salīdzinājumā ar 2014.gadu.

“Microsoft” ir paziņojusi, ka plāno izlaist “Windows 10” šovasar 190 valstīs.

Kompānijas paziņojumā, kas izplatīts Ķīnas dienvidu pilsētā Šeņdženā rīkotas konferences ietvaros, teikts, ka “Windows 10” tiks izlaista 111 valodās.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+