Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
13. jūlijs, 2012
Drukāt

“Microsoft” brīdina par “Vista” un “Windows 7” rīkjoslas ievainojamību

Foto - LETAFoto - LETA

Programmatūras izstrādes koncerns “Microsoft” brīdina par ievainojamību operētājsistēmu “Vista” un “Windows 7” sīkrīkos un rīkjoslā “Windows Sidebar” un iesaka šis funkcijas izslēgt, teikts kārtējā “Microsoft” paziņojumā medijiem.

Tā sauktais padoms drošības jautājumos piedāvā abu operētājsistēmu lietotājiem izmantot “Microsoft Fix” rīku, lai izslēgtu rīkjoslu un “Gadgets” sīkrīku darbību, jo drošības speciālisti konstatējuši, ka sīkrīku ievainojamību varētu izmantot hakeri, lai ielauztos “Windows” lietotāju datoros un pilnībā pārņemt tos savā varā.

Informācijas tehnoloģiju (IT) portāls “The Register” ziņo par abu “Microsoft” operētājsistēmu atrasto ievainojamību un norāda, ka “Gadgets” un “Windows Sidebar” funkcijas nav ieguvušas lietotāju piekrišanu un tās vairs nepiedāvās topošā jaunākajā operētājsistēma “Windows 8”.

Portāls arī raksta, ka ievainojamību atraduši divi speciālisti, Tobijs Kolenbergs un Mikijs Škatovs, kuriem paredzēts uzstāties datu drošības konferencē “Black Hat USA 2012”, kas notiks no 21.līdz 26.jūlijām Lasvegasā. “Microsoft” brīdinājums publicēts, lai apsteigtu šo referātu, kurā tikts detalizēti izklāstīti paņēmieni, kā “uzlauzt” “Microsoft” sīkrīkus un rīkjoslu.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+