Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
9. februāris, 2015
Drukāt

Foto: Miestiņa brūvētāji sadala balvas (1)

Foto - Gatis DieziņšFoto - Gatis Dieziņš

LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs (no kreisās) pasniedz balvu "Par mūža ieguldījumu" ilggadējai AS "Cēsu alus" un AS "Aldaris" alus tehnoloģei Astrīdai Ruško, norādot, ka balvu viņa godam nopelnījusi, strādājot nozarē kopš 1956. gada.

11 nominācijās piektdien Mežotnes pilī sumināja labākos Latvijas alus darītājus.  “Darot alu, alusdarītājiem vienmēr lai labs garastāvoklis!” tā pēc balvas “Par mūža ieguldījumu” saņemšanas amata brāļiem vēlēja pieredzes bagātā meistare Astrīda Ruško, kura ar nozari saistīta vairāk nekā pusgadsimtu. Balvu “Gada jaunums” saņēma LPKS “Latraps” par pērn atklāto iesala ražotni Staļģenē, kuras produkciju jau izmanto daudzas mazās alus darītavas. Vidējo un mazo alus darītavu grupā visvairāk balvu saņēma SIA “Valmiermuižas alus”, bet lielo alus darītavu grupā – AS “Cēsu alus”, katra trīs nominācijās. Par “Gada veiksminieku” žūrija atzina Tērvetes alusdarītavu, kas ievērojamus līdzekļus pērn investēja alus ražotnes modernizācijā. Alus nozare 2014. gadā var lepoties ar septiņām jaunām alusdarītavām, kas apliecina nozares potenciālu. Kā nozares sasniegums vērtējamas arī pērn alus darītavu veiktās investīcijas ražošanas attīstībā. Vairāku jauno mazo alus darītavu ienākšana tirgū ir apliecinājums tam, ka Latvijā palielinās ekskluzīvo alus šķirņu ražošana un patēriņš, kas ir laba zīme alus patēriņa kultūras maiņai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izcilas bildes! Visi cienījamie aldari vienkopus!

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (3)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
KP soda būvmateriālu izplatītājus ar 1,6 miljonu eiro lielu soduKonkurences padome (KP) piemērojusi 1,6 miljonu eiro naudas sodu vienas uzņēmumu grupas diviem būvmateriālu izplatītājiem, aģentūru LETA informēja KP. Pagaidām KP neatklāj
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+