dinamoriga.eu

Migla vārtos un aizsardzībā – “Dinamo” zaudē “Jugra” 0

Deviņu minūšu laikā izsējot trīs vārtu pārsvaru, Rīgas “Dinamo” hokejisti trešdien KHL spēlē Hantimansijskā ar 3:4 zaudēja Edgara Masaļska “Jugra”.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Masaļskis atvairīja 33 no 36 viesu metieniem.

Iepriekšējās trijās mājas spēlēs rīdzinieki kopā ielaida trīs vārtus, bet šajā izbraukumā – 13, piedzīvojot trīs zaudējumus.

“Dinamo” treneri pirms vakardienas spēles atkal veica izmaiņas sastāvā. Pirmo reizi šosezon malā tika nosēdināts pirmā pāra aizsargs Krišjānis Rēdlihs un komandas otrs labākais vārtu guvējs Aleksandrs Žiru, tāpat nespēlēja Kristaps Sotnieks un uz vienu spēli diskvalificētais Raitis Ivanāns.

Otrajā periodā abas komandas kopā iemeta septiņas ripas. “Dinamo” pēc Mika Indraša, Mārtiņa Karsuma un Aleksandra Ņiživija gola vairākumā ieguva šķietami drošu trīs vārtu pārsvaru. Taču nākamo deviņu minūšu laikā mājinieki ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī izvirzījās vadībā. Rīdzinieku vārtos ļoti neveiksmīgi darbojās Mikaels Telkvists un pēc otrā perioda viņu nomainīja Māris Jučers. Spēles pēdējā cēlienā rezultāts nemainījās.

Izbraukumā “Dinamo” šosezon desmit spēlēs nav izcīnījuši nevienu uzvaru pamatlaikā. Rīdzinieki paliek pēdējā vietā Rietumu konferencē, nākamā spēle pirmdien savā laukumā pret Magņitogorskas “Metallurg”. “Jugra” ir 20 punkti 17 spēlēs un desmitā vieta austrumos.

HOKEJS

KONTINENTĀLĀ HOKEJA LĪGA

Hantimansijskas “Jugra” – Rīgas “Dinamo” 4:3 (0:0, 4:3, 0:0) 20:30 Indrašis (Džonsons) 0:1, 27:47 Karsums (Indrašis) 0:2, 30:27 Ņiživijs, vair. 0:3, 32:43 Skorohodovs (Sitņikovs, Magoņins) 1:3, 35:33 Demagins (Buts) 2:3, 37:33 Golovins (Videls, Pepeļajevs) 3:3, 39:33 Ļekomcevs (Buts, Pepeļajevs, vair.+2) 4:3.