Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
7. februāris, 2016
Drukāt

Miglas dēļ Vidzemē atsevišķās vietās apgrūtināta braukšana

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Svētdienas, 7.februāra, rītā atsevišķās vietās Vidzemē braukšanu apgrūtina migla, aģentūru LETA informēja uzņēmumā VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Pārējā Latvijā braukšanas apstākļi uz galvenajiem ceļiem ir apmierinoši.

Kā informē uzņēmumā, sākot no plkst.3.05 ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 18 uzņēmuma “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic atsevišķu posmu preventīvu kaisīšanu Ogres, Alūksnes un Siguldas apkaimēs.

LVC uzsver, ka saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienā ievērojami nokrišņi nav gaidāmi.

Autoceļu uzturētāji arī atgādina, ka mainīgos laika apstākļos, kad gaisa temperatūra ir virs nulles, zemes un ceļa virsmas temperatūra joprojām var būt zemāka, tāpēc mitrums var pārvērsties ledū.

Autobraucējiem esot svarīgi atcerēties, ka ceļi apledo strauji un nevienmērīgi, īpaši tas attiecas uz praktiski neredzamo melno ledu, kas rodas, sasalstot ūdens kondensātam. Visbiežāk tas var veidoties uz tiltiem, ceļu pārvadiem, mežos, kā arī ūdenstilpņu tuvumā.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+