Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
7. februāris, 2016
Drukāt

Miglas dēļ Vidzemē atsevišķās vietās apgrūtināta braukšana

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Svētdienas, 7.februāra, rītā atsevišķās vietās Vidzemē braukšanu apgrūtina migla, aģentūru LETA informēja uzņēmumā VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Pārējā Latvijā braukšanas apstākļi uz galvenajiem ceļiem ir apmierinoši.

Kā informē uzņēmumā, sākot no plkst.3.05 ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 18 uzņēmuma “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic atsevišķu posmu preventīvu kaisīšanu Ogres, Alūksnes un Siguldas apkaimēs.

LVC uzsver, ka saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienā ievērojami nokrišņi nav gaidāmi.

Autoceļu uzturētāji arī atgādina, ka mainīgos laika apstākļos, kad gaisa temperatūra ir virs nulles, zemes un ceļa virsmas temperatūra joprojām var būt zemāka, tāpēc mitrums var pārvērsties ledū.

Autobraucējiem esot svarīgi atcerēties, ka ceļi apledo strauji un nevienmērīgi, īpaši tas attiecas uz praktiski neredzamo melno ledu, kas rodas, sasalstot ūdens kondensātam. Visbiežāk tas var veidoties uz tiltiem, ceļu pārvadiem, mežos, kā arī ūdenstilpņu tuvumā.

Pievienot komentāru

Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+