×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
26. aprīlis, 2017
Drukāt

Migrantu glābēji sadarbojas ar cilvēku kontrabandistiem (2)

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Itālijas prokurors paziņojis, ka nevalstiskās organizācijas, kas iesaistītas nelegālo imigrantu glābšanā Vidusjūrā, darbojas slepenā saziņā ar cilvēku kontrabandistiem Lībijā.

Prokurors Karmelo Dzukaro intervijā laikrakstam “La Stampa” nāca klajā ar līdz šim konkrētākajiem apgalvojumiem par nevalstisko organizāciju darbību, ko ES robežapsardzības pārvalde “Frontex” nesen salīdzināja ar taksometru pakalpojumu piedāvāšanu nelegālajiem imigrantiem, kas vēlas nokļūt Eiropā. Migrantu glābšanā Vidusjūrā iesaistījušās dažādas nevalstiskās organizācijas, gan tādas labi pazīstamas organizācijas kā “Glābiet bērnus” un “Ārsti bez robežām”, gan nesen izveidojušās grupas. Tās visas noliegušas, ka sadarbotos ar cilvēku kontrabandistiem, uzsverot, ka tie esot nepamatoti apmelojumi. “Mums ir pierādījumi, ka pastāv tieši kontakti starp vairākām nevalstiskajām organizācijām un cilvēku kontrabandistiem Lībijā,” intervijā “La Stampa” sacīja Dzukaro. Viņš vada piecu prokuroru grupu, kas pēta visus migrācijas krīzes tiesiskos aspektus, sākot no cilvēku kontrabandas un beidzot ar nelegālu nodarbināšanu. Prokurori pēta, vai vairākas no nesen izveidotajām nevalstiskajām organizācijām nefinansē kontrabandisti, lai atvieglotu nelegālo imigrantu nogādāšanu Itālijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. To jau pilsonis komentēja pirms vairākiem gadiem – varneši neklausījās…galvas bija piebāztas ar liberālismu kā Saeimas deputātei no Vienotības Viņķelei.
    Kad nāks tas laiks, kad uzklausīs tās ziņas un pie reizes arī pilsoni par to, ka šis bēgļu masas ir organizētas ar lāču zemes specdienestu virsvadību. Protams čekisti nepirks laivas un netaisīja bēgļu sarakstus, bet organizē paša procesa norisi ar mērķi graut ES un tas jau par ~50 % izdevies . Kaut kā noturās Austrumeiropa, Spānija, Portugāle. Labi specoperācijas rezultāti britu salās, Francijā, Vācijā, Zviedrija…
    Atcerēties Latvijas organizāciju ”Glābiet bērnus” un tās darbības rezultātus skolu skolēnu uzvedības graušanā. Labi izdevās. Tikai noskaidrot īstos finansētājus tā arī nevienam varnesim negribējās. Prātā tik tas Vienotības Viņķeles = Kārlis bija Karlīna un Rūta bija Rihards. Tas nav ne atcelts ne publiski nosodīts…

  2. to, ko jau vairākus gadus cenzori dzēsa laukā no komentāriem !
    Palīdzēt karā cietušajiem vajag uz vietas Āfrikā, nevis vilkt uz Eiropu, lai iznīcina Eiropas civilizāciju !

Draugiem Facebook Twitter Google+