×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
3. janvāris, 2017
Drukāt

Mihaela Šūmahera ārstēšanās izmaksājusi jau 16 miljonus eiro (4)

AFP/LETAAFP/LETA

Pagājuši jau trīs gadi kopš Pirmās Formulas leģenda Mihaels Šūmahers nokļuva komā – un par viņa veselības stāvokli šobrīd joprojām ir vairāk neskaidrības nekā agrāk, vēsta resurss “dailystar.co.uk”.

Kādreizējais “Ferrari” komandas supervaronis slēpoja kopā ar savu dēlu Miku 2013. gada 23. decembrī, kad neveiksmīgā kritienā atsita galvu pret akmeni un guva ārkārtīgi smagas traumas par spīti aizsargķiverei.

Septiņkārtējo pasaules čempionu ievadīja mākslīgā komā, kurā viņš pavadīja vismaz sešus turpmākos mēnešus.

Ikdienas medicīnas vajadzību segšanai Šūmahera ģimene tērē aptuveni 130 tūkstošus eiro nedēļā pēc tam, kad viņu nogādāja mājās uz īpašumu Ženēvā.

Zinot šo skaitli, nav grūti aprēķināt, ka kopš atgriešanās mājās 2014. gada septembrī Šūmahera dzīvības uzturēšanai un ārstēšanai bijuši vajadzīgi vismaz 16 miljoni eiro.

Viss, kas saistīts ar Mihaela veselības stāvokli, tiek turēts stingrā slepenībā, liekot bieži uzvirmot baumām. Tiek uzskatīts, ka viņam joprojām ir maz cerību atveseļoties, bet viņa veselību uzrauga 15 mediķu komanda. Fani tomēr cer, ka viņu elks reiz atkal parādīsies sabiedrībā.

Traģiskā negadījuma laikā Šūmahera īpašumi tika lēsti vairāk nekā 580 eiro vērtībā, un viņš pats uzskatāms par, iespējams, leģendārāko F1 pilotu šī sporta veida vēsturē.

Pēc nelaimes gadījuma Mihaela sieva Korinna pārdeva viņu privāto lidmašīnu un brīvdienu māju Norvēģijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Par tādiem kā viņš sportā…….tas ir fenomens !!! un novēlu….esi stiprs un nāc atpakaļ…………………………..

  2. 580 eiro vērtībā?

  3. Zheel viirinja. Tagad izklauaas, ka kljuviss par zinaatnes un dakteru experimentu… Kaads vispaar prognozee atveseljoshanos???

  4. “Traģiskā negadījuma laikā Šūmahera īpašumi tika lēsti vairāk nekā 580 eiro vērtībā”
    Vai tiešām?

Draugiem Facebook Twitter Google+