×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
21. oktobris, 2015
Drukāt

Mihaels Šūmahers joprojām var atveseļoties, paziņojis kādreizējais komandas boss (1)

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Leģendārajam F1 pilotam Mihaelam Šūmaheram, kurš smagi cieta slēpošanas negadījumā pirms diviem gadiem, joprojām ir cerības atveseļoties, kādreizējo komandas bosu Rosu Braunu citē “express.co.uk”.

Brauns, kurš vadīja “Ferrari” komandu Šūmahera ziedu laikā, atklājis, ka uztur ciešus kontaktus ar sportista ģimeni. Lai gan Mihaela atveseļošanās notiekot lēni, progress esot jūtams.

Šūmahers joprojām nav atkopies pēc galvas traumas, ko guva slēpošanas negadījumā 2013. gadā.

“Es uzturu kontaktus ar ģimeni, bet mēs cenšamies pārāk bieži viņus netraucēt – līdzsvarojam apmeklējumus ar zvaniem. Esmu viņu apmeklējis vairākas reizes, Korinna, viņa sieva, man reizēm piezvana, lai pastāstītu jaunumus,” izteicās Brauns. “Mēs katru dienu lūdzam Dievu, lai viņš atveseļotos līdz pakāpei, kad… tas notiek lēni, bet cerība ir vienmēr.”

Ross Brauns bijis viens no ciešākajiem Šūmahera sabiedrotajiem visā karjeras laikā, arī iegūstot pirmos divus pasaules čempiona titulus “Benetton” komandā no 1991. līdz 1996. gadam.

Brauns kopā ar Šūmaheru pievienojās “Ferrari” 1997. gadā un palīdzēja iegūt vēl piecus titulus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja cilvēks 2 gadus nekustas pats … ko gan var teikt, lai cik sāpīgi tas nebūtu.. bet realitāte ir viena.. ka par jebkādiem līdzekļiem uztur cilvēku sev par mierinājumu, bet kā zināt viņa domas , jūtas…
    ir divas versijas; viens ir cilvēka iegriba un otra ir Dieva prāts; kāds būtu šai reizē..
    un ko vairs runāt par kādu titulu.. tagad redzat titulu.. tā ir pagātne…vajag būt reālistiem… ko šodien dod entās medaļas un slava… ja to varētu pret veselību iemainīt…

Draugiem Facebook Twitter Google+