×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. marts, 2016
Drukāt

Mihaels Šūmahers sācis staigāt? Pārstāve noliedz ziņu medija informāciju (3)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Pagājuši jau vairāk nekā divi gadi kopš F1 leģenda Mihaels Šūmahers guva dzīvībai bīstamas traumas slēpošanas negadījumā un kopš tā laika nav atguvis veselību. Izskanējušās ziņas, ka viņš atguvies un pat sācis staigāt, tomēr kategoriski noliedz viņa pārstāvji, vēsta resurss “christiantoday.com”.

Kanāls “News24” nesen ziņa, ka Šūmahers nācis pie samaņas un strauji atveseļojas turklāt sācis arī staigāt. Bijušā Pirmās formulas pilota oficiālā pārstāve Sabīne Kēma to komentēja noliedzoši, pavēstot, ka tie, kuri izplata šādu informāciju “ir bezatbildīgi un sēj viltus cerības.”

Kēma piebilda, ka attiecībā uz Šūmahera veselību vajadzētu ņemt vērā tikai oficiālo avotu ziņojumus.

Tai pašā laikā arī citi avoti, izņemot Kēmu, šķiet apstiprinām versiju, ka Šūmahera veselības stāvoklis joprojām nav iepriecinošs. Tas pats “News24” citēja bijušo F1 bosu Luku di Montecelmo, kurš esot sacījis: “Es pastāvīgi saņemu informāciju par viņu, un tās nav labas ziņas.”

Cits izdevums, “Express” publicējis rakstu, kurā kāds ģimenei pietuvināts cilvēks atzīst, ka sportista veselība uzlabojas, taču tas notiek ļoti lēnām: “Progess ir sāpīgi lēns. Tuvākā nākotne nesola brīnumus.”

Šūmahera lēnā atlabšana liecina par viņa stāvokļa nopietnību. Bijušās F1 zvaigznes veselību pastāvīgi uzrauga medicīniskais personāls 51 cilvēka sastāvā, kuru vada profesors Žans Fransuā Pajēns.

Profesors Pajēns rūpējies par Šūmahera veselību jau kopš operācijas, kas tika veikta pēc traģiskā negadījuma 2013. gada 29. decembrī.

Lai gan fani turpina cerēt, joprojām nav skaidrības, vai vairākkārtējais Pirmās formulas čempions jebkad atlabs no gūtajām galvas traumām. Neirologs un ķirurgs Pīters Hemlins izteicies: “Vērojot, kā smagas galvas traumas guvuši pacienti atveseļojas – bet tas nenotiek ar visiem – jāatzīst, ka tas vienmēr prasa gadus.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. L.A., starp cipariem 15 un 51 taču ir drusku starpība ,vai ne???

  2. Bet vai jus nedomajat ka vajadzetu zinot tikai patiesas zinas plus no ta biedokli ka fsni grib zinat par sava elka veselibas dstavokli nevis nomelnot ne tikai gimeni betbpasu sportistu.

  3. Buss buss labi……………………………….

Draugiem Facebook Twitter Google+