Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
27. septembris, 2014
Drukāt

Miķeļdienas tirdziņš Doma laukumā šogad mazāk apmeklēts (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Miķeļdienas tirdziņš Doma laukumā šogad ir mazāk apmeklēts nekā pērn, aģentūrai LETA atzina aptaujātie amatnieki un tirgotāji.

Vairāki amatnieki un tirgotāji, kuri piedalās šajā tirdziņā jau vairāk nekā trīs gadus, atzina, ka šogad tirdziņa apmeklētāju skaits ir mazāks. Salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad apmeklētāju skaits varētu būt sarucis par piektdaļu, lēš tirgotāji un amatnieki.

Miķeļdienas gadatirgū apmeklētājiem no deviņiem rītā bija iespēja nobaudīt dažādus lauku labumus – ābolus, ķirbjus, dzērvenes, zāļu tējas, medu, maizi un speķi, kā arī atrast sev tīkamāko sēņu grozu, māla podu, cimdus, zeķes un daudzus citus Latvijas amatnieku darinājumus.

Tāpat apmeklētāji varēja baudīt plašu kultūras programmu, kuru veidoja vairāki vokālie un deju ansambļi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kas tad apmeklēs, visi jau aizbraukuši, palikuši pensionāri vien un tie, kuriem nav par ko aizbraukt. Nākošgad būs vēl mazāks apmeklējums.

  2. pastalas un koka karotes sapirktas, tagad vēl jānopērk iPhone, lai var smuki sabildēt ķirbjus, acīmredzot , nākošā Miķeļdienā

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+