Sports
Hokejs

Miķelim Rēdliham ceļgala traumas dēļ pasaules čempionāts ir beidzies0

LETA

Latvijas hokeja izlases uzbrucējam Miķelim Rēdliham pasaules čempionāts Maskavā ceļgala traumas dēļ noslēdzies priekšlaicīgi un ceturtdien viņš dosies uz mājām, kur tiks veikta padziļināta ceļgala pārbaude, aģentūru LETA informēja komandā.

Traumu Rēdlihs guva trešdien spēlē pret Šveici, kad trešajā periodā saskrējās ar pretinieku. Līdz tam viņš bija guvis divus svarīgus vārtus, no 0:3 panākot 2:3, bet šajā čempionātā četrās aizvadītās spēlēs pieredzējušā uzbrucēja rēķinā bija trīs gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles. Rēdlihu spēlē pret Šveici atzina par labāko Latvijas izlases rindās.

Rēdliham ir savainotas ceļgala iekšējās saites. Rīgā tiks veikta padziļināta pārbaude – magnētiskā rezonanse.
Trešdien Latvijas izlases treniņā kopā ar līdzšinējiem Rēdliha maiņas partneriem – Andri Džeriņu un Robertu Bukartu – trenējās Kaspars Daugaviņš.

Saistītie raksti

Pirms treniņa, kurā piedalījās visi Latvijas hokejisti, izņemot Rēdlihu, notika tradicionālā komandas kopbildes fotografēšana, taču tajā nepiedalījās Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans, kurš citus gadus allaž arī pozēja fotokamerām.

Trešdien dramatiskā spēlē pret Šveici, kurā Latvijas hokejisti spēja atspēlēties no 0:3, izšķirošie vārti tika ielaisti 89 sekundes pirms pamatlaika beigām, Latvijai piedzīvojot zaudējumu ar 4:5 (0:0, 3:3, 1:2). Galvenā trenera Leonīda Beresņeva vadītajai komandai šī bija ceturtā neveiksme tikpat spēlēs, kas krasi samazināja izredzes iekļūt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.

LA.lv