Miķelim Rēdliham otrie vārti šosezon 1

Latvijas hokejists Miķelis Rēdlihs pirmdien guva vārtus, taču viņa pārstāvētā KHL vienība Jaroslavļas “Lokomotiv” izbraukumā pēcspēles metienos ar 1:2 zaudēja Mitišču “Atlant”.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
ASV izsludina ārkārtas stāvokli pirms Saules aptumsuma – paredz cilvēku masu bojāeju 12

Rēdlihs mača 30. minūtē izvirzīja savu komandu vadībā, taču pēdējā periodā mājinieki panāca izlīdzinājumu un vēlāk arī bija pārāki bullīšos. Latviešu uzbrucējs spēlēja nepilnas 15 minūtes un piecas reizes meta pa vārtiem.  Viņam šie bija otrie vārti šosezon aizvadītajos 24 mačos.

Rietumu konferences kopvērtējumā “Lokomotiv”, kas bija uzvarējuši iepriekšējos četrus mačus pēc kārtas, ar 43 punktiem 29 spēlēs ir astotie, bet “Atlant” ar 35 punktiem ir 11.pozīcijā.