×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
23. augusts, 2012
Drukāt

Miķelis Rēdlihs: esam labi sagatavojušies turnīram

hclokomotiv.ruhclokomotiv.ru

“Esmu patiešām ļoti apmierināts. Organizācija ir lieliskā un augstā līmenī. Nekā netrūkst. Ja ir kāds jautājums vai vajadzība, viss tiek acumirklī nokārtots. Sūdzēties nav par ko, tikai atliek labi spēlēt. Par pilsētu.. ir ok! Biju jau šeit bijis, arī iepriekš šķita patīkama. Iepazīstu vietas, kur labāk paēst, sūdzēties īsti nav par ko,” teic bijušais hokeja kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Miķelis Rēdlihs, kurš starpsezonu periodā pārcēlies uz Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Jau nedēļas nogalē “Lokomotiv” ar Miķeli Rēdlihu ierindā piedalīsies “Latvijas Dzelzceļa” kausa izcīņā Rīgā. Pirms turnīra Rīgas “Dinamo” mājas lapā publicēta intervija ar Latvijas hokeja raķeti.

Vai bija lietas, kas tevi pārsteidza ierodoties Jaroslavļā? 

Tāds nekas pieminēšanas vērts laikam nebija. Kā jau teicu, biju šeit bijis un nedaudz iepazinis. Hokeju šeit ļoti mīl. Nospēlējām pāris spēles arī savā laukumā – fani uz spēlēm nāk. Par atmosfēru sūdzēties arī būtu grēks. Tā kā kopumā esmu patiešām ļoti apmierināts. Gan komanda, gan līdzjutēji nepacietīgi gaida sezonas sākumu. 

Uz ielas Jaroslavļā atpazīst?

(smejas) Uj, nē, nē! Kā Rīgā pagaidām šeit nav. Mēs tomēr esam jauna komanda. Jānospēlē sezona un tad jau līdzjutēji vairāk atpazīs. Tagad „Latvijas Dzelzceļa kauss” jānospēlē. Trenējamies un gatavojamies. Jācenšas izcīnīt pēc iespējas vairāk uzvaru un tad jau viss būs kārtībā. Katrā ziņā jūtamies ļoti labi.

Kā esi sagatavojies sezonai? Fiziskā forma ir tuvu optimālajai vai vēl jāstrādā?

Īstenībā jūtos patiešām labi. Pagaidām vēl ir treniņi un gatavojamies kausam. Bet forma ir ļoti laba. Treneri un fiziskās sagatavošanas treneri ir labi pastrādājuši. Pašiem atliek tikai uzvarēt.

Par „Latvijas Dzelzceļa” kausu – kādi Lokomotiv mērķi?

Mērķis ir tikai viens – jāuzvar. Jāsaka, kā ir – viegli nebūs. Turnīrā, manuprāt, spēlē ļoti spēcīgas komandas. Bet darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai uzvarētu katrā spēlē. Sagatavojušies esam ļoti labi, tagad tikai atliek visu labo sniegumu parādīt uz laukuma.

Ar kuru komandu gaidāma sīvākā cīņa?

Sīvi būs ar visām, neviens neko nedāvinās. Pret Rīgu skaidrs, ka man būs interesanti. “Atlant” ir savākta ļoti laba komanda un somi jau arī nav nekādi peramie zēni. Droši varu teikt – būs interesanti! 

Kādas sajūtas – spēlēsi mājās, bet vairs nebūsi savējo statusā.

Ļoti labas. Ir patīkams satraukums. Jau tagad nevaru sagaidīt, kad ieradīšos Rīgā. Latvija un Rīga vienmēr jau būs manas mājas, uz spēlēm nāks draugi. Arī Dinamo joprojām ir labi draugi, bet draugu būšana tiek atstāta laukuma malā. Visi cīnīsies par katru laukuma centimetru, lai gūtu uzvaru. Un tā tam arī ir jābūt. Nešaubos, ka būs interesantas un spraigas spēles.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+