×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
21. marts, 2017
Drukāt

Miķelis Rēdlihs kandidēs pašvaldību vēlēšanās Ozolniekos

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Latvijas Reģionu apvienības (LRA) Ozolnieku novada domes priekšsēdētāja amata kandidāts jūnijā gaidāmajās vēlēšanās būs uzņēmējs, bijušais Saeimas un Jelgavas domes deputāts Dainis Liepiņš, tāpat viens no saraksta līderiem būs arī hokejists Miķelis Rēdlihs, aģentūru LETA informēja Liepiņš.

Viņš skaidroja, ka LRA sarakstā apvienojušies vietējie cilvēki, kuriem nav vienaldzīgs novadā notiekošais, savukārt LRA izvēlēta, jo “tās darbība, mērķi un vērtības ir vistuvāk reģionos dzīvojošo cilvēku vajadzībām”.

Līdz ar Liepiņu kā saraksta līderi tiek pieteikti arī pirmskolas izglītības iestādes “Bitīte” un biedrības “Grietai” vadītāja Elīza Juste, kura 2016.gadā atzīta par Ozolnieku novada Gada cilvēku izglītībā, basketbola speciālists un treneris Varis Krūmiņš, kā Rēdlihs – ilggadējs Latvijas nacionālās hokeja izlases un Rīgas “Dinamo” komandas līderis, “Miķeļa alus darītavas” īpašnieks.

Par savām prioritātēm, kas paveicamas līdz 2021.gadam, saraksta dalībnieki izvirza izglītības pieejamības un kvalitātes uzlabošanu novadā, nodrošinot pirmsskolas izglītības iestādes pieejamību visiem novadā dzīvojošajiem bērniem un izglītības kvalitātes līmeņa paaugstināšanu Ozolnieku vidusskolā.

“Liela uzmanība tiks veltīta sporta un veselīga dzīvesveida iespēju paplašināšanai novada iedzīvotājiem, uzbūvējot peldbaseinu Ozolniekos, izveidojot Ozolnieku novada sporta skolu, izbūvējot āra sporta laukumu pie Salgales pamatskolas, aprīkojot Slēpošanas trasi ar apgaismojumu, kā arī sakārtojot un labiekārtojot esošo sporta infrastruktūru – Ozolnieku Sporta centru un tā stadionu -,” informēja Liepiņš.

Kā veicamos uzdevumus satiksmes infrastruktūras un drošības uzlabošanai LRA saraksts norādījis droša gājēju tiltiņa izbūvi pāri Iecavas upei pie Garozas pamatskolas, gājēju ietves no Brankām līdz Ozolnieku dzelzceļa stacijai izveidi, regulāras sabiedriskā transporta kustības no Emburgas, Garozas, Teteles, Ānes un Brankām līdz Ozolniekiem un atpakaļ nodrošināšanu, kā arī apļveida krustojumu Rīgas un Skolas ielu krustojumā Ozolniekos un A8 šosejas, Eglaines un Saules ielu krustojumā pie Brankām izbūvi.

Saraksta dalībnieki pauž apņemšanos uzņēmējdarbības vides uzlabošanai novadā veicināt regulāru dialogu un sadarbību ar vietējiem uzņēmējiem, pilnveidot Eiropas Savienības finansējuma piesaisti jaunu darba vietu radīšanai, nodrošināt kvalitatīvu municipālās policijas darbību visā novadā kopējās sabiedriskās drošības un kārtības uzlabošanai.

Aģentūras LETA informācija liecina, ka vairāki no LRA kandidātu minētajiem infrastruktūras attīstības plāniem ir iekļauti novada budžeta plānā un attīstības dokumentos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+