×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
8. septembris, 2016
Drukāt

Miķelis Rēdlihs: spēlējam jau labi, bet…

metallurg.rumetallurg.ru

“Spēlējām jau labi, bet, ja gūsti noraidījumu pret tādu komandu kā “Metallurg”… Jāspēlē disciplinētāk,” Rīgas “Dinamo” spēlētāja Miķeļa Rēdliha sacītais pēc 1:2 zaudējuma Magņitogorskā pret Gagarina kausa īpašniekiem “Metallurg” ir kā kulaks uz acs. Abi vārti tika zaudēti pēc noraidījumiem. “Dinamo” joprojām ir problēmas ar spēli mazākumā.

“Bija laba spēle. No mūsu puses bija vēlme un centieni, taču izpalika izpildījums. Atkal sadegām ar disciplīnu, ar noraidījumiem. Ar to mēs mēģināsim tikt galā. Tā nav pirmā tāda spēle. Nav patīkami zaudēt vārtus spēles beigās.
Vārtu izgrūšanu es neredzēju. Tas ir ļoti drosmīgs tiesneša lēmums, piešķirt beigās tādu noraidījumu,” spēli komentēja rīdzinieku galvenais treneris Normunds Sējējs.

Kopumā “Dinamo” spēlēja organizētu hokeju, neizskatījās sliktāk par Gagarina kausa īpašniekiem, taču punktus par to vien nedod. Rīgas komandu paslavēja Rīgā dzimušais “Metallurg” treneris Iļja Vorobjovs: “Rīga labi nostrādāja šo spēli. Hokejs tagad ir mainījies, vairāk tieši uz strādāšanas pusi. Nevis apspēlēt pretinieku, bet pārstrādāt. Ne pārāk žilbinošs ir kļuvis hokejs, toties ļoti ātrs. Nemitīgs spiediens uz pretinieku.”

Cerēsim, ka kvalitāte nesīs punktus pēdējā šī izbraukuma spēlē, kurš Urālu reģionā tiks pabeigts svētdien ar spēli Čeļabinskā pret “Traktor”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+