Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
24. septembris, 2016
Drukāt

Miķelītis bagāts vīrs. Foto no Miķeļdienas tirgus Rīgā (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Vecrīgā šodien notika Miķeļdienas gadatirgus, kur varēja iegādāties rudens veltes, amatnieku meistardarbus un baudīt kultūras programmu.


Savukārt svētdien Miķeļdienu svinēs arī pilsētas apkaimēs – Laimdotas ielā 42, Rīgas kultūras centra “Ritums” filiālē un pie kultūras centra “Iļģuciems”.

Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē, Laimdotas ielā 42, no plkst.12 līdz 15 būs Miķeļdienas pasākums “Raiti riti rudentiņ”. Apmeklētāji varēs vērot folkloras kopu, deju kolektīvu un vokālo ansambļu koncertu un darboties radošajās darbnīcās. Pasākumā būs iespēja iepirkties lauku labumu tirdziņā, iet rotaļās, vērot amatnieku demonstrējumus un nodegustēt rudens zupu.

Savukārt pie kultūras centra “Iļģuciems” rīt no plkst.13 līdz 15 Miķeļdienas ražas svētkos būs iespēja piedalīties rotaļās, lustīgi izdancoties, dziedāt un paviesoties Amata nama studiju darbnīcās.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. tie adījumi ir no Moldovas,Rumānijas, Ukrainas Karpatu reģiona… kvalitāte nekas, bet roku darbs tas nav, pāris uz vietas parasti maksā 1.2-1,4 eiro.

  2. Tik maz bildes, žēl…

  3. cenas kosmiskas,kas to var nopirkt..ak,jā deputāti,uzņēmēji,žuļiki…nu nejau tauta!!!!

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+