Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
11. oktobris, 2016
Drukāt

Miķeļtornī uzstādīs Ģirta Burvja vides objektu “Burinieku gadsimts”

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Ventspils novada dome pieņēmusi lēmumu iesaistīties Igaunijas–Latvijas pārrobežu projektā “Nelielo etnisko reģionu kā tūrisma galamērķu attīstība – UNESCO tūrisms”, kura mērķis ir saglabāt un aizsargāt nozīmīgo suitu, līvu un setu kultūrvēsturisko mantojumu, kā arī attīstīt tūrisma pakalpojumus, popularizēt attiecīgos reģionus kā tūrisma galamērķus, ierosinot lībiešus iekļaut UNESCO nemateriālās kultūras mantojuma sarakstā, LA.lv uzzināja novada domē.

Ventspils novada pašvaldība projektā nodrošinās mākslinieka Ģirta Burvja veidotā vides objekta “Burinieku gadsimts” būvniecību un gājēju celiņa seguma ieklāšanu Tārgales pagasta Miķeļtornī un interaktīvo informācijas stendu uzstādīšanu Jūrkalnē un Miķeļtornī.

Paredzams, ka vides objekts izmaksās 30 000 eiro, savukārt informācijas stendi – aptuveni 20 000 eiro. Ventspils novada pašvaldības līdzfinansējums projektā ir 15725 jeb 15% no kopējām izmaksām. Iecerētos darbus plānots pabeigt līdz 2020. gadam, piebilda izdevuma “Ventspils Novadnieks” redaktore Marlēna Zvaigzne.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu Šoli (1)Ģirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+