Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. aprīlis, 2014
Drukāt

Mikijs Rūnijs lielāko daļu mantojuma novēlējis padēlam

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Holivudas zvaigzne Mikijs Rūnijs lielāko daļu no pieticīgā mantojuma novēlējis padēlam, kas dzīves pēdējos gadus gādāja par viņu.

Otrdien Losandželosas Augstākajā tiesā noformētie dokumenti liecina, ka testamenta pēdējo galīgo versiju Rūnijs parakstījis 11. martā – nepilnu mēnesi pirms nāves.

Rūnija mantojuma vērtība lēsta ap 18 000 ASV dolāru (13 000 eiro).

Kinozvaigznes vienīgie mantinieki ir padēls Marks Rūnijs un viņa sieva.

Kā jau ziņots iepriekš, 93 gadus vecais Rūnijs svētdien mira dabīgā nāvē. Viņš slimojis ilgu laiku pirms tam.

Lai arī Rūnijs visu mūžu darbojies šovbiznesā, pēdējos gados viņš zaudēja ievērojamu daļu bagātības. Mūža nogalē viņš vērsās tiesā pret ģimenes locekļiem par sliktu izturēšanos un viņa naudas izšķērdēšanu.

Rūnijs pārcēlās pie padēla, atmaksāja parādus un turpināja filmēties. 2006. gadā viņš bija redzams komēdijā “Night at the Museum” (“Nakts muzejā”), bet 2011. gadā piedalījās kinolentē “The Muppets”.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+