Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mīklaini notikumi un pat intrigas! Horoskopi 11.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Diena, kad vajadzētu iepauzēt un neizdarīt pārsteidzīgus lēmumus, it īpaši, ja tie attiecas uz darba vai ģimenes lietām. Dienas gaitā būs jūtami dažādi mīklaini, neizskaidrojami notikumi un pat intrigas, taču tas ir pārejoši. Dienas patīkamā daļa sola, ka daudziem būs ļoti piemērots brīdis, lai veltītu laiku sev, savam mīļotajam cilvēkam un atpūstos. Pagatavo romantiskas vakariņas un noskatieties savu mīļāko filmu. Galu galā, ir taču piektdienas vakars un jūs to esat pelnījuši!

Auns

Šodien nevajadzētu gaidīt pārāk daudz pašam no sevis. Tu būsi izklaidīgs, slinks un darbi veiksies lēni. Atstāj svarīgos darbus uz citu dienu. Tev pietrūkst enerģijas, visdrīzāk, tavs organisms tev vēstī, ka nepieciešama atpūta.

Vērsis

Šodien daži sapņi, pēc kuriem tu sen esi ilgojies, liksies tev viegli sasniedzami, taču nesteidzies izdarīt secinājumus. Pavadi laiku kopā ar tiem cilvēkiem, kas tevi atbalsta un palīdz iedvesmoties.

Dvīņi

Dvīņiem šodien nāksies samierināties ar bezizejas situāciju. Atceries, ka jebkurā situācijā var gadīties tā, ka neatkarīgi no taviem uzskatiem un rīcības, tu esi nonācis bezizejā. Pārdzīvo šo dienu, neskrien ar pieri sienā!

Vēzis

Vēzim šodien jāieklausās savā uzticamajā intuīcijā. Ja tev sirdsbalss saka, ka kaut kas ir bīstami un labāk to nedarīt, neriskē. Ņem vērā savas dvēseles prasības – ja tu pēc kaut kā ļoti ilgojies, palutini sevi.

Lauva

Tu būsi tik aizkaitināts! Par visu un par neko! Tas būs ne tik daudz atkarīgs no apkārtējās atmosfēras, cik no tevis paša. Centies neizdarīt pārsteidzīgus secinājumus un lēmumus. Velti laiku atpūtai un nodarbojies ar lietām, kas tevi emocionāli uzlādē.

Jaunava

Pievērsies savam mīļotajam cilvēkam – viņam trūkst tavas uzmanības. Iespējams, tu izdabāsi kādam draugam vai citam tuvam cilvēkam, tomēr atceries, ka reizi pa reizei arī viņi izdabā tavām kaprīzēm….

Svari

Noderēs intuīcija profesionālajā un personīgajā sfērā. Palīdzēs humora izjūta. Nav izslēgts, ka visa diena tev šķitīs “sapiņķerējusies” dažādos notikumos un cilvēkos. Izturies iejūtīgāk pret cilvēkiem, kas ir tavā pakļautībā. Dienas otrajā pusē ieteicams pievērsties saviem mājdzīvniekiem, piemēram, doties pastaigā.

Skorpions

Šī diena paies mierīgi, bez liekiem tračiem un uztraukumiem. Ieteicams pavadīt šo dienu intīmā gaisotnē kopā ar savu mīļoto cilvēku, noskatoties mīļāko kinofilmu vai pagatavojot romantiskas vakariņas.

Strēlnieks

Tu šodien esi pārlieku jūtīgs un psiholoģiski nestabils. Tāpat diena būs bagāta ar dažādām intrigām un baumām, mīklainiem notikumiem.

Mežāzis

Mežāži šodien būs miermīlīgi noskaņoti. Pat visprincipiālākie zodiaka zīmes pārstāvji šodien izrādīs neticamu iejūtību un pacietību. Lieliska diena, lai tiktu vaļā no stresa un uzsāktu jaunus projektus un ieceres. Turklāt neaizmirsti atpūsties un uzlādēt spēkus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nesteidzies krist panikā – tavs mirkļa vājums vai šaubas ir pārejošas. Iespējams, tev nepieciešama atpūta vai apkārtējo uzmanība. Šī diena nav labvēlīga, lai tu uzsāktu jaunus projektus, kā arī iepirktos vai veiktu darījumus ar naudu: liela iespēja kļūdīties.

Zivis

Šodien nevajadzētu ķerties klāt lielām, nopietnām lietām un uzdevumiem. Brīžiem tu zaudēsi savu loģisko spriestspēju, šaubīsies, nezināsi, ko iesākt vienā vai otrā situācijā. Iespējams, tevi piemeklēs slikta pašsajūta – neaizmirsti parūpēties pats par sevi un atpūties.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien nav vēlams uzsākt jaunas attiecības! Horoskopi 21.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Vieni un tie paši mīļākie ēdieni, svētki un apģērbi: TOP 5 viskonservatīvākās horoskopa zīmes
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nepievērs uzmanību baumām un skauģiem! Horoskopi 20.augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Helmanim piemērots aizdomā turētā statuss; liegts izbraukt no valsts 1
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Brīvdienās būs lielākoties saulains laiks
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijas hokeja zvaigzne Kuzņecovs pasaules čempionātā, kur spēlēja arī pret Latviju, lietojis kokaīnu
1 stunda
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Rīgā nav ievērības cienīga pieminekļa “Baltijas ceļam”
52 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Traktora dēļ no amata jāaiziet amatpersonai Līvānos
6 stundas