×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
6. marts, 2017
Drukāt

“Mikriņiem” Rīgā neļaujot piedāvāt lētākas biļetes (3)

Mikrini_KM_7

Mikroautobusu bizness Rīgā ir ienesīgs, piemēram, 2015. gadā, “Rīgas mikroautobusu satiksme” strādājusi ar 400 tūkstoš eiro peļņu. Tomēr konkursā par to, kurš ar šo biznesu pelnīs turpmākos astoņus gadus, pieteikušies tikai divi pretendenti, un viens no tiem sūrojas par sprunguļiem riteņos, ko ar iepirkuma nolikumu cenšas salikt “Rīgas satiksme”. Pirmdien, 6. martā, pienāca konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš, tomēr joprojām izskatīšanā esošu sūdzību dēļ, to var nākties atlikt, vēsta TV3 “Ziņas”.

80 miljonus eiro vērtajā iepirkumā par tiesībām turpmākos astoņus gadus pelnīt ar Rīgas ielās kursējošajiem “mikriņiem” savā starpā sacenšas pašreizējie pārvadātāji SIA ”Rīgas mikroautobusu satiksme” un “Liepājas autobusu parka” un “Nordeka” apvienība. Pēdējā ir izrēķinājusi, ka pasažierus Rīgā varētu pārvadāt lētāk nekā tas notiek pašlaik. Taču, saskaņā ar konkursa nolikumu, lētāku biļešu piedāvāšana pasažieriem neuzlabotu iespējas uzvarēt.

Rīgas dome ar saistošajiem noteikumiem paredzējusi, ka mikroautobusi pasažierus nedrīkst pārvadāt lētāk nekā trolejbusi, autobusi un tramvaji.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. RS taču ar kautko jāsapelna koruptīvajiem darījumiem – Rīgas acij, dubultmonitoriem, durvju atvērējiem u.c. loriņiem, arīpasaulē dārgākajiem transorta līdzekļiemun gaidīšanas nojumēm ar dibena atvēsināšanas funkciju un slīdkalniņa soliņiem. Ne velti mēra kungs šajā iestādē vēlas redzēt tikai savas uzticamības personas.

  2. Ja ausainim būs jālaiž lejā cenas, kur tad ņems priekš 20%?

  3. Paldies, nevajag! Mēs, rīdzenieki lepna tauta, gribam maksāt vairāk kā citi.

Draugiem Facebook Twitter Google+