×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
20. septembris, 2013
Drukāt

Mikroautobusu satiksme jāsakārto


Pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” uzdots līdz nākamās nedēļas beigām izstrādāt trūkumu novēršanas plānu SIA “Rīgas mikroautobusu satiksme” darbībā, vakar žurnālistiem pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Galvaspilsētas mērs norādīja, ka situācija mikroautobusu pārvadājumu jomā nav apmierinoša, tāpēc “Rīgas satiksmei” uzdots nekavējoties izstrādāt trūkumu novēršanas plānu un vienoties par tā izpildi ar “Rīgas mikroautobusu satiksmi”.


Lai sakārtotu mikroautobusu kursēšanas sarakstu izpildi visos maršrutos, “Rīgas mikroautobusu satiksmei” varētu tikt dots laiks līdz sešām nedēļām. Vēl papildu laiks tiks paredzēts, lai uzņēmums nodrošinātu jaunu transportlīdzekļu kursēšanu visos maršrutos. Ušakovs cer, ka nenāksies lauzt līgumu, jo tad Rīgai faktiski nāktos iztikt bez mikroautobusiem.


“Rīgas mikroautobusu satiksmes” vadītājs Vitālijs Komars atzina, ka pašlaik Rīgas ielās izbrauc aptuveni 60 jauni mikroautobusi, vēl 70 transportlīdzekļi tiek nomāti no SIA “Domenikss” un līdzšinējiem pārvadātājiem, kas daudz kritizēti apšaubāmas kvalitātes dēļ. Tuvākajās trīs četrās nedēļās tikšot piegādāti jauni mikroautobusi, un to kopējais skaits pieaugs līdz 100 mikroautobusiem. Lai nodrošinātu visu pakalpojumu atbilstoši līgumā noteiktajam, “Rīgas mikroautobusu satiksmei” nepieciešami 170 mikroautobusi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+