Mobilā versija
+15.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
10. jūlijs, 2014
Drukāt

Mikroķirurģijas centrā zīdainim piešuj suņa nokostu ausi (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Aizvadītajā nedēļā Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (RAKUS) nonāca astoņus mēnešus vecs zēns, kuram paša suns bija iekodis ausī, to daļēji atraujot no galvas.

Mikroķirurģijas centra ārsti zēnam nokosto ausi veiksmīgi piešuvuši un zēns jau ir izrakstīts no slimnīcas tālākai ambulatorai ārstēšanai, informēja slimnīcas pārstāve Lauma Vaņkova.

Zēnam bija kreisās auss subtotāla amputācija un plēsta brūce skalpā. Ārsti prognozē, ka veiksmīga rezultāta gadījumā, bērnam augot lielākam, arī piešūtā auss augs izmēros, neskatoties uz smago traumu.

Suns, kurš sakodis bērnu, nav bijis potēts pret trakumsērgu, tāpēc zēnam pašlaik tiek veikta arī trakumsērgas profilakse, kas paredz kopumā saņemt piecas potes viena mēneša laikā.

Mediķi aicina vecākus neatstāt bērnus bez uzraudzības dzīvnieku klātbūtnē, kā arī neaizmirst par obligāto dzīvnieku vakcināciju pret trakumsērgu, tādējādi pasargājot sevi un savu ģimeni no šīs bīstamās infekcijas slimības.

Austrumu slimnīcas Mikroķirurģijas centrs ir vienīgā vieta Latvijā, kur tiek sniegta neatliekama mikroķirurģiska palīdzība un mikroķirurģijas speciālistu palīdzība bērniem. Mikroķirurģijas centrs ir viens no lielākajiem plastiskās ķirurģijas centriem Baltijas valstīs.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Atkal jau mans suns nekozz? Sviests…

  2. Piedodiet, steigā lasot virsrkstu saprapratu, ka mikroķirurģijas centrā zīdainim piešuj suņa ausi

  3. Mikroķirurģijas centrā zīdainim piešuj nokostu suņa ausi

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+