Ekonomika
Bizness

“Mikrotīkls” atsāk darbus pēc ugunsgrēka Rumbulas noliktavā2


Ar LTV dronu uzņemtajā attēlā redzams ugunsgrēka nodarītais posts firmai “MikroTik”.
Ar LTV dronu uzņemtajā attēlā redzams ugunsgrēka nodarītais posts firmai “MikroTik”.
Foto – Ivans Milovs/LTV

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA “Mikrotīkls” (“MikroTik”) ir atsācis pieņemt un izsniegt preču pasūtījumus un plāno tuvākajā laikā atgriezties pie pilnas darba kapacitātes, aģentūru LETA informēja “Mikrotīkla” pārstāvis Normunds Rustanovičs.

“Darām visu, kas mūsu spēkos, lai ātri atgūtos. Tā kā nesen ir pabeigta jauna noliktavas ēka, strādājam, lai pēc iespējas ātrāk varētu sākt noliktavas darbību arī šajās telpās un uzņēmuma darbība tiktu atjaunota vajadzīgajā kapacitātē,” norādīja uzņēmuma valdes loceklis Arnis Riekstiņš.

Kā ziņots iepriekš, naktī uz 20.augustu vienā no “Mikrotīkla” Rīgas noliktavām notika ugunsgrēks. Neviens nav cietis, taču ugunsgrēkā tika iznīcināta daļa no tirdzniecībai paredzētajām precēm un ražošanas komponentēm. Šobrīd teritorijā aktīvi strādā izmeklētāji.

Rustanovičs informēja, ka ugunsgrēka rezultātā būtiski tika iekavēta preču pieņemšana un izsūtīšana klientiem. Šos darbus patlaban pārņem pārējās noliktavas un darbi tiek pakāpeniski atsākti. Jaunā ēka Stopiņu novada “Grebzdēs” ekspluatācijā tika nodota jau jūlijā, taču vēl nebija pilnībā pabeigti tās iekārtošanas darbi. Notikums licis uzņēmumam piesaistīt papildus cilvēkresursus, lai tuvāko mēnešu laikā ēka sāktu strādāt ar pilnu kapacitāti.

Tā kā cietusī noliktava “Mikrotīklam” bija stratēģiski nozīmīga, uzņēmums plāno uzsākt tās atjaunošanu, tiklīdz tas būs iespējams.

“Mikrotīkls” ir interneta maršrutētāju un bezvadu ierīču ražotājs, kas Rīgā nodarbina 266 darbiniekus.

Saistītie raksti

“Mikrotīkls” reģistrēts 1996.gada martā, un tā pamatkapitāls ir 2840 eiro. Kompānijas kapitāls vienādās daļās pieder valdes priekšsēdētājam un ASV pilsonim Džonam Mārtinam Tulijam un valdes loceklim Arnim Riekstiņam.

“Mikrotīkls” pērn strādāja ar 251,623 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa saruka par 34,7% un bija 43,256 miljoni eiro.

LA.lv