Milāna jau gaida Čempionu līgas ceturtdaļfinālu 0

Pārliecinošu uzvaru UEFA Čempionu līgas futbolā astotdaļfināla pirmajā spēlē trešdien izcīnīja aizvadītās sezonas Itālijas čempionvienība “AC Milan”, kas savā laukumā ar 4:0 (2:0) pieveica Anglijas klubu Londonas “Arsenal”.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Laukuma saimnieki katrā no puslaikiem guva pa diviem vārtiem, kas viņiem ļāva spert platu soli pretī iekļūšanai turnīra ceturtdaļfinālā.

Rezultātu mača 15.minūtē atklāja Kevins Boatengs, bet 38.minūtē Robinju dubultoja “AC Milan” pārsvaru. Otrā puslaika sākumā Robinju bija precīzs otro reizi, bet punktu mačam pielika Zlatans Ibrahimovičs, kurš 79.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu.

Kā ziņots, vēl vienā trešdienas spēlē Krievijas čempioni Sanktpēterburgas “Zeņit” savā laukumā ar 3:2 (1:1) pieveica Lisabonas “Benfica” vienību no Portugāles.

Abu šo pāru atbildes spēles notiks 6.martā. Turnīra ceturtdaļfinālā iekļūs uzvarētājs divu spēļu summā.

Jau vēstīts, ka pirmajās astotdaļfināla spēlēs otrdien Francijas komanda Lionas “Olympique” savā laukumā ar 1:0 pieveica pārsteigumus sagādājušo Kipras vienību Nikosijas APOEL.

Savukārt Vācijas klubs Leverkūzenes “Bayer” ar 1:3 savā laukumā piekāpās pagājušās sezonas UEFA Čempionu līgas uzvarētājiem “Barcelona” no Spānijas.

Vēl četri astotdaļfināla pirmā riņķa mači risināsies 21. un 22.februārī. Savukārt atbildes mači risināsies 6. un 7.martā, kā arī 13. un 14.martā.

Kā ziņots, pagājušā gada Latvijas labākā futbolista Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas komanda Maskavas CSKA astotdaļfinālā spēkosies ar pazīstamo Spānijas klubu Madrides “Real”.

Šo komandu pirmā cīņa notiks 21.februārī, bet atbildes mačs risināsies 14.martā.

Tiesa, Cauņa vismaz pirmajā spēlē CSKA komandai nevarēs palīdzēt pēdas traumas dēļ.

Šīs sezonas UEFA Čempionu līgas fināls notiks Minhenē 19.maijā.

ČEMPIONU LĪGA

ASTOTDAĻFINĀLA PIRMĀS SPĒLES, REZULTĀTI

Sanktpēterburgas “Zeņit” (Krievija) – Lisabonas “Benfica” (Portugāle) 3:2 (1:1);

“AC Milan” (Itālija) – Londonas “Arsenal” (Anglija) 4:0 (2:0).