Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mīlas rotaļu horoskops sievietēm jeb kā savaldzināt jebkuru vīrieti 16

Auns

Auni dievina dinamisku un kaislīgu seksu ar pretošanās elementiem. Tādējādi viņu labākais sekss ir pēc grandioziem strīdiem ar otru pusīti. Tad, kad Auni ir ”uzvilkti”, tie kļūst īpaši jūtīgi. Auna erogēnās zonas ir galva un ausis. Tie ”kūst” no maigiem pieskārieniem asu ļipiņām un muļķībām, kas tiek čukstētas ausī. Ne mazāk uzbudinoša Auniem šķiet viegla galvas masāža. Aunu pilnīgi noteikti var dēvēt par ”skūpstīšanās ekspertiem”, tie dod priekšroku dziļiem un uzstājīgiem skūpstiem, no kuriem ari paši zaudē galvu, dažkārt tā krietni saīsinot priekšspēlei atvēlēto laiku.

Vērsis

Jūtīgajiem Vēršiem piemīt lieliska īpašība – izbaudīt baudu. Steiga, viņuprāt, ir erotikas slepkava, tāpēc Vērša labākais partneris ir pacietīgs partneris. Vērša erogēnās zonas ir deguns un lūpas, kas reaģē pat uz maigākajiem pieskārieniem. Bet, ja Vērsis ir noskaņojies kaislei, tad viss viņa ķermenis pārtop par vienu lielu erogēno zonu. Vērši dievina masāžu, sevišķi – erotisko ar aromātiskajām eļļām.

Dvīņi

Šīs zīmes pārstāvjiem galveno lomu dzīvē spēlē dažādība. Dvīņi ir ziņkārīgi un ar lielāko prieku izmēģina visu jauno – šī īpašība attiecas arī uz gultas priekiem. Galvenais noteikumu – nekādas rutīnas un vienveidības, citādi Dvīnis ātri vien pazudīs no jūsu gultas. Bet, neskatoties uz to, vīrieti Dvīni ir grūti nodēvēt par mačo. Viņiem flirts un savaldzināšana liekas daudz interesantāks process nekā paši ķermeņa prieki. Ja jūs vēlaties savaldzināt Dvīni, tad pēc iespējas biežāk pieskarieties viņa rokām un krūtīm, īpašu uzmanību veltot pirkstiem un padusēm. Dvīnis – tas ir tieši tas vīrietis, kuram nav pretenziju pret parunāšanu gultā. Viņš novērtēs jūsu ”karstos” komentārus procesa laikā.

Vēzis

Viegli ievainojamie Vēži gultā visvairāk novērtē maigumu un mīlīgumu. Viņi dievina pieskarties kailai miesai, tā demonstrējot uzticēšanās pakāpi. Vēži nav sānsoļu cienītāji, tā vietā tie labprātāk piedāvās savai otrai pusītei ieiet putainā vannā sveču gaismā. Pievērsiet uzmanību Vēžu krūšu galiņiem un ausīm. Vēži ir samērā konservatīvi un neatbalsta akrobātiku gultā – tā ka nav vajadzības mācīties no galvas ”Kamasutru”.

Lauva

Lauvas dievina atrasties uzmanības centrā, un gultā nenotiek savādāk. Lauvas dievina masāžu un principā nekautrējas parādīt priekšā kā tieši un kur ir jāmasē. Lauvu erogēnā zona atrodas abās pusēs gar mugurkaulu – viegli pārvelciet no augšas uz leju. Vēl viena jūtīgā vietiņa ir apakšlūpa – atcerieties par to, kad skūpstīsieties ar Lauvu.

Jaunava

Vīrietis Jaunava praktiski nekad nezaudē galvu un mierīgi var noturēties pat pret pašu kaislīgāko kārdinājumu. Bet ja reiz viņa prāts (nevis sirds) ir pateicis ”jā”, vīrietis var uzsākt stratēģisko seksa plānošanu, it kā viņš negrasītos mīlēties, bet gan pieveikt šķēršļu joslu ar paaugstinātu grūtības pakāpi. Lai Jaunava gūtu baudu no seksa, guļamistabai nav jābūt tikai uzkoptai, bet gan sterili tīrai. Viņa erogēnās zonas – ceļgali, elkoņi un zona ap nabu. Jaunavas dievina, kad viņu seja tiek noklāta ar skūpstiem, patiks klusināta mūzika un filma vai grāmata, kas rosinās viņa seksuālās fantāzijas.

Svari

Lai vīrietis – Svari – romantiski un erotiski noskaņotos, ir vajadzīga neliela greznība. Viņu sajūsminās zīda gultasveļa un šampanieša pudele ledus spainītī. Šīs zīmes pārstāvji reaģē uz to ko redz, tāpēc sāciet ar striptīzu un pārejiet pie šampānieša. Svari dievina būt iekāres objekti, tāpēc labprāt nodod iniciatīvu sievietes rokās. Svaru erogēnā zona – uz leju no jostasvietas. Šīs zonas stimulēšana, kā arī maigi skūpsti vēderam, spēj iedegt viņos kaisli. ”Nekādas vētras un stresa”- galvenais noteikums, kas ir jāievēro atrodoties gultā ar Svariem – viņam ir jājūt pilnīga harmonija ar jums.

Skorpions
Skorpioni tur noslēpumā savas erotiskās fantāzijas, partnerim nekas cits neatliek kā uzminēt viņa vēlmes. Ja jūs gribat ilgstoši būt ar viņu kopā, tad jums būs jākļūst par izcilu erotikas ekspertu. Skorpiona erogēnā zina ir iegurnis un sāni. Šīs zīmes pārstāvji mīl eksperimentēt gultā, bet par klasiskajām pozām arī nedrīkst aizmirst, labāk kombinējiet tās ar kaut ko eksotisku.

Strēlnieks

Strēlnieki ciena komfortu un nekad neatteiksies no eksotikas. Tie ir temperamentīgi, dievina, ka viņus lutina. Erogēnās zonas – no gurniem līdz ceļgaliem, glāstiet tos tā it kā glāstītu dabīgo zīdu, viegli un maigi. Strēlniekiem reizēm pietiek ar apskāvieniem un glāstiem, bez paša akta. Viņi ir atklāti visam jaunajam un ar lielāko prieku bagātina savu seksuālo dzīvi.

Mežāzis

Mežāzim ir ļoti grūti pārslēgties no ikdienas uz ķermeņa priekiem. Viņiem liekas, ka nevar ”tāpat vien” visu pamest un ļauties baudījumam. Ja jūs gribiet redzēt Mežāzi savā gultā, jums nāksies apbruņoties ar pacietību. Toties viņi momentāli ”pārslēdzas”, līdzko tiek stimulētas viņu erogēnās zonas – ceļgali.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīri aizraujas ar seksuālām improvizācijām tam piemērotās (un reizēm tam galīgi nepiemērotās) vietās. Viņiem ir bagāta seksuālā fantāzija. Lai viņš pilnīgi zaudētu galvu, masējiet viņa pēdas. Vēl viena erogēnā zona – vaigu kauli, pieskarieties tiem ar pirkstu galiņiem, vai lūpām.

Zivis

Vīrietis Zivis sapņo par maigu un uzmanīgu mīļāko. Nav pārsteidzoši, ka Zivis uzbudina ilgstošas priekšspēles un maigošanās. Zivis nemīl izrādīt iniciatīvu, tāpēc, lai noturētu viņu uzmanību, veiciet pēdu masāžu – no tās viņš burtiski ”aizpeldēs”. Lai šis vīrietis būtu laimīgs, ir vajadzīga ne cik erotika, cik – empātija.

LA.lv