Laukos
Dārzeņi un augļi

“Milda” raugoties Centrāltirgus virzienā 0

Foto – LETA

Augļu un dārzeņu pārstrādātājs SIA “Milda KM”, kurš ražo produkciju ar zīmoliem “Milda”, “Gardigan” un “Maija un Paija”, varētu atvērt mazumtirdzniecības tirgotavu Rīgas Centrāltirgū. Par šādu iespēju Latvijas Tirgotāju asociācijas rīkotās konferences ietvaros Valmierā sprieduši AS “Rīgas Centrāltirgus” valdes loceklis Kaspars Zauls un “Milda KM” valdes priekšsēdētājs un uzņēmuma ražotnes direktors Vilnis Vorobjovs. Tāpat jau notikusi darba vizīte uzņēmuma ražotnē un pārrunas par sadarbību ar Centrāltirgu, izskatot iespējas atvērt ražotnes mazumtirdzniecības tirgotavu Eiropas lielākajā tirgū.

“”Milda KM” mazumtirdzniecības tirgotava Centrāltirgū varētu kļūt ne vien par pazīstamā Latvijas pārtikas produktu pārstrādātāja vizītkarti galvaspilsētas centrā, bet arī papildinātu tirgū pieejamo sortimentu, radot arvien jaunus iemeslus rīdziniekiem un pilsētas viesiem doties pēc iepirkumiem pie mums, atbalstot Latvijas zemniekus un reģionālo pārtikas produktu pārstrādātāju,” norāda K.Zauls.

“Milda KM” ir viens no vadošajiem tomātu mērču, majonēžu, sulu, sīrupu, dārzeņu zupu, salātu un citu pārtikas produktu ražotājiem Latvijā. Uzņēmums izejvielu iepirkšanas politikā orientējas uz vietējo zemnieku produkciju.

Jau vēstīts, ka līdzšinējais “Mildas tirdziņš” Rīgā, Ernesta Birznieka-Upīša ielā 2-4 šovasar tika slēgts sakarā ar viesnīcas būvniecības projektu.

“Mildas KM” rūpnīca atrodas Kocēnu pagastā, uzņēmuma reģistrētais pamatkapitāls ir 2 322 000 eiro, pērn nodarbināto skaits – 53 cilvēki.

LA.lv
LE
LETA/LA.lv
Laukos
Jelgavā par septiņiem miljoniem eiro plāno būvēt veģetārās pārtikas ražotni
23 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
Vai apdraudēta bezmaksas piena un augļu izdale skolās? Briselē spriedīs par programmas finansējumu
1 diena
AT
Agro Tops
Laukos
Amerikāņi atjauno ‘Massey Ferguson’ traktorus
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AT
Andris Tiļļa
Kultūra
No debesu augstumiem uz zemes: 12 apustuļu skulptūras Doma dārzā
3 stundas
LE
LETA
Uncategorized
JKP varētu atbalstīt Gobzemu premjera amatam
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Daugavpils novadā no grāvja izceļ noslīkušu cilvēku
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Karaliene Elizabete II pasniegs bruņinieka goda titulu Ralfam Lorēnam
1 stunda
LA
LA.lv
Ekonomika
Vai nākotnē maksāsim ar kripto-eiro? Konferencē diskutēs par virtuālo naudu
1 stunda