Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mīlestība, finanses, veselība. Lielais ķīniešu horoskops 2019. gadam0

Foto: Pexels

Tuvojas 2019. gads, kura saimniece būs Dzeltenā Zemes Cūka. Tas noslēdz 12 gadu ciklu Austrumu kalendārā. Šim periodam būs raksturīga darbu pabeigšana, rezultātu apkopošana un dāsnu dividenžu saņemšana par iepriekš paveikto.

Nākamā gada planēta aizgādne ir Merkurs, kas dāvās ikvienam cilvēkam iespēju pārdomāt dzīvi, pamudinās uz pozitīvām pārmaiņām un iemācīs piemēroties jebkurām dzīves peripetijām.

Kas nākamgad gaida katru no mums atbilstoši dzimšanas gadam? Uz šo jautājumu atbildēs ķīniešu horoskops!

Žurka

Mīlestība. Dzeltenās Zemes Cūkas gads Žurkām būs diezgan romantisks. Žurkas gadā dzimušajiem cilvēkiem jauna iemīlēšanās sniegs iedvesmu vai arī viņi sajutīs sevī vēlmi atjaunināt attiecības ar otro pusīti. Ieteicams doties romantiskā ceļojumā.

Karjera un finanses. Taupīgajām Žurkām šis periods nebūs īpaši iepriecinošs naudas ziņā. Lai sajustos komfortabli un dāvātu laimi citiem, tām nāksies krietni patērēties. Bet tie būs patīkami izdevumi, kurus nevajag nožēlot. Arī darba lietās Žurkām veiksies, bet, tuvojoties ziemai, iespējams pat paaugstinājums amatā.

Veselība. Žurkas vienmēr ļoti atbildīgi attiecas pret veselības jautājumiem, un gaidāmais gads nebūs izņēmums. Bet tagad līdztekus regulāram ārstu apmeklējumam ieteicams pievienot nodarbības organisma nostiprināšanai, un tas nozīmē, ka sportošana un regulāra vitamīnu lietošana ir tieši tas, kas tev vajadzīgs.

Vērsis

Mīlestība. Cilvēkus, kas dzimuši Vērša gadā, gaida visnotaļ nemierīgs periods. Ļaujot varu emocijām, šie cilvēki var izšķirties ar mīļoto vai iejaukties svešās attiecībās. Ja nespēsi savaldīt savu dedzīgumu, tev var rasties nopietnas problēmas.

Karjera un finanses. Dzeltenās Zemes Cūkas gads Vēršiem būs turīgs, bet, ņemot vērā viņu neatlaidīgo raksturu, šie cilvēki var nopelnīt krietnu žūksni. Tiesa, tā notiks tikai tajā gadījumā, ja Vērši strādās uz savu iespēju robežas, neaizrausies ar mīlas lietām un netērēs laiku izklaidēm.

Veselība. 2019. gadā var uzliesmot sen aizmirstas slimības. Īpaši grūti klāsies ļaudīm, kam ir problēmas ar locītavām un mugurkaulu. Viņiem jau gada sākumā ir jāiziet rehabilitācijas kurss.

Tīģeris

Mīlestība. Cilvēkus, kas dzimuši Tīģera gadā, 2019. gadā sagaida ne mazums kārdinājumu. Tu spēsi savaldzināt pretējā dzimuma pārstāvjus, kas pats par sevi ir ļoti patīkami. Galvenais – neizmanto to savtīgiem mērķiem, lai nenodarītu tuvam cilvēkam dvēselisku traumu.

Karjera un finanses. Karjeras kāpuma ziņā 2019. gads nebūs pats veiksmīgākais. Tev nāksies konkurēt par tiesībām ieņemt amatu, un šī konkurence nebūs tavā labā. Arī finanšu jomā izteikts pieaugums nav gaidāms. Visticamāk, tev nāksies daudz tērēt, bet tie būs patīkami izdevumi – sev un saviem mīļajiem.

Veselība. Dzeltenās Zemes Cūkas gads ir ideāli piemērots ceļojumiem, kas saistīti ar organisma atveseļošanu. Tāpēc apmeklē atveseļošanās kūrortus vai dodies uz kalniem, kur var lietot dabīgu pārtiku un elpot tīru gaisu.

Trusis

Mīlestība. Dzeltenā Zemes Cūka palīdzēs Trušiem visos viņu aizsākumos, galvenokārt mīlas lietās. Īpaši dāsna jūtu ziņā būs gada otrā puse, kad daudzi Truši satiks cilvēku, kurš mainīs viņu dzīvi. Attiecies vērīgi pret šo tikšanos, jo tā solās būt liktenīga.

Karjera un finanses. Visa 2019. gada garumā Trušiem biznesā izdosies absolūti viss. Tu viegli noslēgsi līgumus, kas citiem nav pa spēkam, bet spēlējot loterijā, vari tikt pie kārtīga žūkšņa. Galvenais – ticēt savai veiksmei.

Veselība. Nākamā gada saimniece Dzeltenā Zemes Cūka pasargās Trušus no nopietnas saslimšanas un traumām. Tiesa, tev pašam vajadzēs rūpīgāk attiekties pret organisma stāvokli, siltāk ģērbjoties vēsā laikā un atsakoties no kaitīgiem produktiem, kas var izraisīt problēmas ar sirdi un locītavām.

Pūķis

Mīlestība. Nākamajā gadā Pūķiem būs jāizdara nopietna izvēle starp mīļotajiem cilvēkiem. Tev nāksies pieņemt lēmumu, kas patiks ne visiem. Ieklausies savā sirdī, lai nepieļautu neizlabojamu kļūdu, kuru nāksies rūgti nožēlot.

Karjera un finanses. Vairākums Pūķu savu sūtību rod biznesā, kur viņiem praktiski nav konkurentu. Taču gaidāmais gads visu mainīs. Ja vēlies attīstīt izdevīgu projektu vai izrādīt sevi, izvēlies sfēru, kas saistīta ar radošumu.

Veselība. Nākamajā gadā tev kategoriski liegta liela fiziskā slodze. Tā var negatīvi ietekmēt mugurkaulu un izprovocēt brukas rašanos. Turklāt padomā par atteikšanos no smēķēšanas un ierobežo alkohola lietošanu.

Čūska

Mīlestība. Dzeltenās Zemes Cūkas gads Čūskām nebūs viegls, bet viss tāpēc, ka nāksies iesaistīties konfliktā ar mīļotā cilvēka radiniekiem. Šīs domstarpības var sagraut attiecības, ja tu neizrādīsi pacietību un saprātīgumu.

Karjera un finanses. Čūskas visiem spēkiem tieksies uzlabot savu materiālo stāvokli, taču tām traucēs šķietami draugi, kas zags no Čūskām progresīvas idejas un perinās ļaunprātīgus nodomus. Pārskati savu apkārtni, un tavs finanšu stāvoklis tūlīt sāks uzlaboties.

Veselība. Čūskām ir jāpārstāj ņemt informāciju tuvu pie sirds. Tavs jūtīgums un paaugstinātā modrība nenesīs labumu, bet miers un apdomīgums palīdzēs saglabāt kārtībā nervu sistēmu.

Zirgs

Mīlestība. Cilvēkiem, kas dzimuši Zirga gadā, līdz ar jaunā gada iestāšanos nāksies izrādīt visas savas jūtas, lai noturētu blakus mīļoto. Mīlas lietās iestāsies zināms panīkums, un tikai tava patiesā vēlme saglabāt savienību var novērst attiecību izjukšanu.

Karjera un finanses. Zirgi, kas ir īsti darbarūķi, izjutīs nākamā gada saimnieces Dzeltenās Zemes Cūkas atbalstu – pateicoties tam, gads sāksies uz labas nots un ar daudzām interesantām idejām. Atliek vien izveidot uzticamu komandu, kas palīdzēs tev īstenot izvirzītos plānus.

Veselība. Zirgi, kas pret savu veselību attiecas bezrūpīgi, 2019. gadā nemainīs savus principus. Bet tas var radīt nopietnas problēmas, galvenokārt sirds darbības pasliktināšanos. Ieklausies padomā un izej izmeklēšanu gada pirmajā pusē.

Kaza

Mīlestība. Esi gatavs tam, ka 2019. gads sāksies ar šķiršanos no mīļotā cilvēka. Iespējams, tu nopietni aizvainoji dzīvesbiedru vai neloloji attiecības. Pienācis laiks izdarīt pareizos secinājumus un mēģināt atgūt mīlestību.

Karjera un finanses. Dzeltenās Zemes Cūkas gads cilvēkiem, kas dzimuši Kazas gadā, nesīs nopietnus izaicinājumus. Tev piedāvās ieņemt augstu amatu, bet tā dēļ vajadzēs mainīt darba profilu vai aizbraukt no dzimtenes. Riskē, nākamgad risks būs pamatots!

Veselība. Diagnostika – tieši tas, kas palīdzēs tev pavadīt gadu samērā labā stāvoklī. Tevi vajās nezināmas izcelsmes slimības, un tikai pilnvērtīga izmeklēšana ļaus atrast kaites cēloņus. Nav ieteicams nodarboties ar pašārstēšanos.

Pērtiķis

Mīlestība. Cilvēkiem, kas dzimuši Pērtiķa gadā, 2019. gada saimniece Cūka dāvās ne mazums interesantu tikšanos. Pērtiķi baudīs flirtu un mainīs partnerus kā cimdus. Ja vientuļajiem Pērtiķiem tā būs laba attiecību pieredze, tad ģimenes cilvēkiem – risks tikt pieķertiem krāpšanā. Seko savai rīcībai un nesarežģī sev dzīvi.

Karjera un finanses. Dzeltenās Zemes Cūkas gadā tevī atklāsies neparastas oratora dotības, kas ļaus piesaistīt sev cilvēkus un “aplipināt” viņus ar savām idejām. Izmanto šo talantu maksimāli, jo otrreiz šādas izdevības var arī nebūt.

Veselība. Esi piesardzīgs, izvēloties ekstremālu atpūtu. Tava bezrūpība var izraisīt nopietnas traumas, kas uz ilgu laiku piekals tevi slimnīcas gultai. Tas pats attiecas uz apledojumu ziemā.

Gailis

Mīlestība. Ja tu vēlies iekarot mīļotā cilvēka sirdi vai sajust harmoniju attiecībās, Dzeltenās Zemes Cūkas gadā tev ir jākļūst maksimāli atklātam pret dzīvesbiedru. Atzīsties viņam savās jūtās, izstāsti, kas tevi satrauc, un redzēsi, ka mīļotais cilvēks tevi noteikti sapratīs un novērtēs uzticēšanās līmeni.

Karjera un finanses. Ņemot vērā Gaiļa sarežģīto raksturu, šajā gadā dzimušajiem nāksies likt lietā diplomātiju, lai rastu kopēju valodu ar darba kolektīvu. Pretējā gadījumā 2019. gadā tu nepieredzēsi ne karjeras izaugsmi, ne finansiālu labklājību.

Veselība. Tavs “Ahilleja papēdis” ir iedragātā nervu sistēma, un Dzeltenās Zemes Cūkas gadā šī problēma aktualizēsies. Lai tiktu ar to galā, pamēģini apgūt nomierinošās prakses, piemēram, jogu vai meditāciju.

Suns

Mīlestība. Nākamgad cilvēki, kas dzimuši Suņa gadā, sacentīsies ar saviem mīļotajiem par galveno lomu ģimenē. Strīds sāksies uz jautras nots, bet var pāraugt nopietnās domstarpībās un ietekmēt attiecības ar dzīvesdraugu.

Karjera un finanses. Suņu labais materiālais stāvoklis var kļūt vienkārši teicams, ja viņi nebaidīsies uzņemties riskus. Avantūrisms nākamgad biežāk priecēs, nevis liks vilties, bet tāpēc saņem drosmi un uz priekšu, pretim panākumiem!

Veselība. Dzeltenās Zemes Cūkas gads Suņus vedinās sekot līdzi ēšanas paradumiem. Lai nepasliktinātu veselību, jau pavasarī centies atmest smēķēšanu un pārskati savu ēdienkarti. Atteikšanās no treknas un ceptas pārtikas – tas ir tieši tas, kas tev vajadzīgs veselības labā.

Cūka

Mīlestība. Cilvēkiem, kas dzimuši Cūkas gadā, 2019. gads būs īpaši laimīgs. Tas ir ideāli piemērots, ne tikai lai izteiktu precību piedāvājumu, bet arī ieņemtu bērnu. Tev ir visas izredzes no nākamā gada gūt maksimālus labumus. Nepalaid garām šo iespēju!

Saistītie raksti

Karjera un finanses. Nākamais gads palīdzēs tevī atvērt lietišķo tvērienu. Jau pirmajos 2019. gada mēnešos tu aizdomāsies par savu biznesu. Ja būsi atbildīgs un ļoti vēlēsies, tas var kļūt par visa tava mūža darbu.

Veselība. Veselība nākamgad būs stipra un tevi nepievils, ja vien tu pats tai nekaitēsi. Pacenties ievērot atpūtas un miega režīmu, nepārēdies un ierobežo alkohola lietošanu. Šādi tu pasargāsi sevi no daudzām problēmām.

(sagatavots pēc ārzemju mediju materiāliem)

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena sola negaidītus mirkļus! Horoskopi 21.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Zvaigžņu izvietojums sagādās prieku! Horoskopi no 22. līdz 28. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
LPA nesteidz atbalstīt apriņķus un “paņem pauzi” līdz augusta vidum
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Policijai vēl nav izdevies notvert advokāta Bērziņa slepkavas
2 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Vēlētāji Ukrainā ir “salikuši visas olas vienā grozā” 1
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Pasaulē
Pēc atteikšanās no cūkgaļas diviem bērnudārziem Vācijā vajadzīga policijas aizsardzība
2 stundas