Horoskopi un mistika
Ezoterika

Mīlestība pēc Mēness horoskopa. Ko sola katrā fāzē sākušās attiecības?0

Foto – Shutterstock

Mēness kalendārā ir labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas ne tikai dārza darbiem, bet arī attiecību uzsākšanai un lai iepazītos. Zinot mēness fāzi, var mēģināt novērtēt, kādas būs tavas attiecības!

Dilstošs mēness. Dilstošā mēnesī labāk iepazīties ar tiem, kas dod priekšroku ilgtermiņa attiecībām vai meklē otro pusīti ģimenes veidošanai. Tas attiecas arī uz vienkāršām draudzīgām attiecībām – tās būs spēcīgas, ja tiks dibinātas dilstoša mēneša periodā.

Šajās dienās var just nakts gaismas enerģiju. Mīlestība vai draudzība būs harmoniska, bet ne pārāk spilgta. Šajā periodā kā cilvēki, tā arī to dvēseles piesaista viens otru.

Augošs mēness. Ja tu satiksi savu otro pusīti augošā mēnesī, jūsu attiecības būs spilgtas. Jo tuvāk iepazīšanās diena Pilnmēness laikam, jo īsāka var būt jūsu mīlestība.

Tāpēc augošā mēnesī labākais nogrieznis, lai iepazītos, ir periods no pirmās līdz septītajai dienai, kad mēness vēl nav paspējis iegūt daudz enerģijas, lai kļūtu nekontrolējams un neparedzams.

Pilnmēness. Pilnmēness laikā labāk neiepazīties, jo tas sola jums lielas kopīgas problēmas. Šajās dienās parasti cilvēki kļūst pat ienaidniekiem vai savstarpējiem nelabvēļiem.

Pat ja no sākuma tev liksies, ka viss veidojas labi, kāds pavisam neliels sīkums jums liks strauji katram doties savā virzienā.

Jauns Mēness. Dienā, kad mēness enerģija atjaunojas, iepazīšanās var būt ļoti sarežģīta, bet rezultātā var izveidoties spēcīga draudzība.

Mīlas attiecības jaunajā mēnesī parasti veidojas spēcīgas, bet ļoti garlaicīgas. Pastāv neliela iespēja, ka viss notiks neprognozējamā veidā.

Nedrīkst aizmirst arī par to, ka mēness pastāvīgi pāriet no vienas zodiaka zīmes citā. Šajā ziņā jāņemt vērā, kā veiksmīga iepazīšanās tiek prognozēta tad, ja mēness ir Jaunavas, Skorpiona, Ūdensvīra, Zivju, Vērša, Dvīņu vai Vēža zīmē.

Šajā laikā mēness vienmēr ir daudz pozitīvāk “noskaņots”, daudz dāsnāks, kā arī dāvina cilvēkiem veiksmi katras jaunas lietas uzsākšanā.

Saistītie raksti

No minētajām zodiaka zīmēm nepieciešams izcelt divas pozitīvākās. Respektīvi, kad mēness atrodas Dvīņu vai Ūdensvīra zīmē, ir lielāka varbūtība, ka šajā laikā izveidotas attiecības būs dzīvotspējīgas.

Dilstošs mēnesis Dvīņu un Ūdensvīra zīmē ir pats labākais laiks, lai iepazītos. Attiecības, kas sāktas šajā periodā, parasti ir visstiprākās un spilgtākās.

Avots: Esotericblog

LA.lv