Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
4. marts, 2016
Drukāt

Mīlestības līnijas plaukstā: kur tās atrodas, kā iztulkot?

plauksta

Dziļa divu cilvēku kopība bieži pastāv arī bez laulības apliecības. Vislabāk šīs kopības līnijas jūs saskatīsiet tad, ja, plaukstu viegli
savilkuši dūrē, aplūkosiet plaukstas ārmalu.

Virs sirds līnijas, zem mazā pirkstiņa atradīsiet vienu, divas, reti kad trīs īsas līnijas. Lūdzu, nepieskaitiet tām klāt mazā pirkstiņa locītavas rievas!

Saskarsmes līnijas parasti sākas jau plaukstas virspusē (ārpusē). Tās nozīmē, ka mūsu dzīvē kādam vīrietim vai sievietei ir bijusi īpaša nozīme. Turklāt ir pilnīgi vienalga, cik daudz partneru ir bijis pirms tam vai pēc tam. Divas līnijas ļauj secināt, ka dziļas pēdas ir atstājuši divi partneri.

Ja īsākā no divām līnijām atrodas virs garākās, skaidrāk izteiktās, šīs personas ietekme lielāka ir bijusi garīgajā sfērā.

Ja īsākā līnija atrodas zem garākās, tad piedzīvojums ir bijis kaislīgāks.

Pievērsiet uzmanību kreisās un labās rokas atšķirībai!

Labajā vairāk saskatāms tas, kā jūs šo kopību gadu gaitā reāli izdzīvojat.

Kreisajā līniju savstarpējais novietojums var norādīt uz slepenu vai jau pagājušu “lielo mīlu”.

Pievienot komentāru

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (4)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+