Mobilā versija
Brīdinājums +12.0°C
Gaitis, Gaits, Karīna
Otrdiena, 17. oktobris, 2017
4. marts, 2016
Drukāt

Mīlestības līnijas plaukstā: kur tās atrodas, kā iztulkot?

plauksta

Dziļa divu cilvēku kopība bieži pastāv arī bez laulības apliecības. Vislabāk šīs kopības līnijas jūs saskatīsiet tad, ja, plaukstu viegli
savilkuši dūrē, aplūkosiet plaukstas ārmalu.

Virs sirds līnijas, zem mazā pirkstiņa atradīsiet vienu, divas, reti kad trīs īsas līnijas. Lūdzu, nepieskaitiet tām klāt mazā pirkstiņa locītavas rievas!

Saskarsmes līnijas parasti sākas jau plaukstas virspusē (ārpusē). Tās nozīmē, ka mūsu dzīvē kādam vīrietim vai sievietei ir bijusi īpaša nozīme. Turklāt ir pilnīgi vienalga, cik daudz partneru ir bijis pirms tam vai pēc tam. Divas līnijas ļauj secināt, ka dziļas pēdas ir atstājuši divi partneri.

Ja īsākā no divām līnijām atrodas virs garākās, skaidrāk izteiktās, šīs personas ietekme lielāka ir bijusi garīgajā sfērā.

Ja īsākā līnija atrodas zem garākās, tad piedzīvojums ir bijis kaislīgāks.

Pievērsiet uzmanību kreisās un labās rokas atšķirībai!

Labajā vairāk saskatāms tas, kā jūs šo kopību gadu gaitā reāli izdzīvojat.

Kreisajā līniju savstarpējais novietojums var norādīt uz slepenu vai jau pagājušu “lielo mīlu”.

Pievienot komentāru

Horoskopa zīmju reitings. No cietsirdīgākā siržu lauzēja līdz maigam jēriņam (1)Kad tev salauž sirdi – tas ir sāpīgs process. Lai kā arī tu tam necenstos sagatavoties, tas vienmēr izraisa šoku, un, iespējams, būs vajadzīgs krietns laiks, lai atgūtos. Vēlies no tā izvairīties? Ja atbilde ir “jā”, zvaigznes palīdzēs noteikt cilvēkus, kuri visticamāk nodarīs tev sāpes.
Draugiem Facebook Twitter Google+