Mobilā versija
+15.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
25. oktobris, 2016
Drukāt

Mīlestības pārpilnas jaunlaulāto bildes – atklāta kāzu fotogrāfu izstāde (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svinot zelta rudeni, kas tradicionāli ir kāzu sezonas noslēguma laiks, Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija (LKFA) aicina apmeklēt 2016. gada precinieku bilžu izstādi, kas ekskluzīvi tirdzniecības centrā Domina Shopping ir skatāma līdz 6. novembrim. Jaunajā izstādē ir mīlestības pārpilna ekspozīcija ar 40 jaunlaulāto pāru bildēm, kuru autori ir gan pieredzējuši kāzu fotogrāfijas grandi, gan uzlecošie talanti.

“Sapņu kleita, pirmais valsis un visgaidītākie viesi ir dažas no svarīgākajām kāzu sastāvdaļām, kas šo dienu padara par dzīvē nozīmīgāko notikumu. Un tieši kāzu fotogrāfs palīdz šīs mīlestības pilnās atmiņas iemūžināt tā, lai, skatoties laulību bildes arī pēc gadu desmitiem, skaistās emocijas uzvirmotu atkal un atkal. Tamdēļ aicinu topošās līgavas un līgavaiņus, kā arī visus citus interesentus novērtēt Latvijas labāko kāzu fotogrāfu jaunākās bildes, lai smeltos idejas savām kāzām un, kas zina, varbūt arī izvēlētos fotogrāfu savam īpašajam pasākumam,” saka Dmitrijs Mokejevs, Latvijas kāzu fotogrāfu asociācijas prezidents.

Kopumā jaunajā LKFA 2016. gada izstādē var apskatīties priekpilnas kāzu fotogrāfijas, kuras radījuši 20 kāzu fotogrāfi no visas Latvijas. Starp bilžu autoriem ir: Liene Pētersone, Jānis Konons, Inta Lankovska, Linda Ratuta, Dmitrijs Mokejevs, Edgars Pohevičs, Billijs Locs, Māris Kiseļovs, Kristaps Stalidzāns, Sasch Fjodorovs, Vjačeslavs Lučņenkovs, Marats Grišins, Līga Pētersone, Saiva Liepiņa, Sergejs Skopincevs, Miks Šēls, Rolfs Vendiņš, Gints Freimanis, Džeina Saulīte.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tā i gribas visiem šiem KĀZU fotogrāfiem, spriežot pēc redzētā šajā izstādē, teikt: –
    Jūs NEVIENS neesat pārspējis Valda Brauna 1977.gadā(!!!) pasaules slavu iemantojušā foto līmeni!
    NEVIENS!
    Pat brīnos, ka kāds pasūta pie Jums kāzu foto un vēl par bargu naudu …

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+