×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
1. marts, 2017
Drukāt

Mīlestības pinekļos. Ko nozīmē Veneras cilpa martā un aprīlī, skaidro astrologs Baņķis

1. Retro Venera Aunā un Zivīs jeb Mīlestības pinekļos

1no5
Sandro Botičelli, Veneras dzimšanaSandro Botičelli, Veneras dzimšana

4. marts pl. 11:09 – 15. aprīlis pl. 13:17

Laiks, ko var nodēvēt par Mīlestības pinekļiem, kad vieglā flirtā un eiforijā tiks pieņemtas izvēles (mīlas), ko var nākties nožēlot. No otras puses – lieliska iespēja satikt savu karmisko partneri. Un galu galā saprast, ko no tās mīlas Dievietes katrs vēlas sagaidīt.

Šajā laikā taupīts tiks pat uz mīlestības rēķina, intīmajās attiecībās būšot novērojams vēsums un savstarpēja nesaprašanās. Tas ir sarežģīts laiks laulības slēgšanai, jaunu attiecību veidošanai un randiņiem.

Ja gribi iziet sausā no ūdens, jāpiestrādā pie emociju savaldīšanas un jārod harmonija tur, kur tās, šķiet, nemaz nav. Jāsaprot, ka mīlas dzīve stāv krustcelēs: jo vairāk pats palīdzi partnerim saprast savas vēlmes, jo skaidrāk izsakies, jo mierīgāka kļūs mīlas dzīve. Jāņem vērā, ka pēc strīda būs grūti izlīgt dēļ principiālas nevēlēšanās piekāpties. Piekāpšanos partneri uzskatīs kā savu pozīciju zaudēšanu. Tāpēc nevajadzētu problemātisku situāciju novest līdz vārīšanās stadijai. Tāds ir šī laika gars.

Retrogrādas Veneras periods liek vairāk aizdomāties par šādiem jautājumiem: “Vai notiekošais man patiesi patīk?”, “Ko es patiesībā gribu?”, “Vai man ir vajadzīgas šīs attiecības?”, “Kas notiek ar manu izskatu?” Šāda apstāšanās un paskatīšanās uz sevi un partnerību būs gan jaunas vēsmas uzjundoša, gan kā punkts uz “i”. Tādēļ diezgan loģiski, ka daudzas ģimenes piedzīvos īstas meksikāņu kaislības vai apzināsies, ka pieķeršanās ir sevi izsmēlusi.

Retrogrādā Venera tiecas atgriezt reiz mīlētos, tādēļ šajā periodā vairāk kā citkārt “veca mīlestība nerūs”. Tas viss, lai gūtu pieredzi no pagātnes pārvērtēšanas. Tomēr vairāk par visu jāatturas sākt attiecības, no kurām tiek gaidīta noturība. Viss domāts pieredzes uzkrāšanai, bet ne ilgam laikam.

Venera ir atbildīga arī par finanšu jautājumiem, tādēļ tās ačgārnajā kustībā pieņemt nopietnus finanšu lēmumus ir pārsteidzīgi un kļūdaini. Daudziem radīsies grūtības ar naudu un īpašumu iegādi. Vajadzētu atturēties no lieliem pirkumiem, ieguldījumiem, mākslas un greznuma priekšmetu iegādes. Labāk neaizņemties un nevienam neaizdot naudu, jo to būs grūti atdod. Izmanto laiku, lai pats atdotu parādus!

Veneras ietekmē atrodas skaistuma industrija, tāpēc jaunu zīmolu ieviešana un jaunu veikalu atvēršana ar pakalpojumiem un daili saistītās jomās nebūšot veiksmīgas. Arī kosmētiskās operācijas šajā laikā maksimāli jāierobežo, jo rezultāts var sanākt ne tāds, kā gribējās, vai vēlāk var būt vēlme pārdomāt.

Stājoties attiecībās, dodot solījumus, ieguldot līdzekļus, izdarot svarīgas izvēles retrogrādas Veneras laikā, ikviens riskē kļūt par Pelnrušķīti, kura laikus nepaspēja pamest balli.

Tā kā nekas nav nedz labs, nedz slikts, tad arī retrogrādās Veneras laiks ir izmantojams virknei pateicīgu nodarbju: sevis izzināšanai, sen iesāktu darbu pabeigšanai, radošu un māksliniecisku izpausmju attīstīšanai. Ieteicams izrevidēt skapi un atbrīvoties no veciem apģērba gabaliem, nodarboties ar rokdarbiem un vaļaspriekiem, apmeklēt teātrus, muzejus un izstādes, biežāk doties pie dabas, lai gūtu enerģijas lādiņu, un vairāk veltīt uzmanību mīļajiem un tuvajiem.
Venera atbild par naudu, baudu, attiecībām, vērtībām, izvēli, skaistumu, kultūru, juteklību, intimitāti, mīlestību, labklājību, mākslu, gaumi, sadarbību, prieku, apmierinājumu, pievilcību, greizsirdību, atriebību. Šajā visā tad arī ir novērojamas klapatas.

  1. Retro Venera Aunā un Zivīs jeb Mīlestības pinekļos
  2. Kas sagaidāms retrogrādas Veneras laikā
  3. Retrogrāda Venera Auna zīmē
  4. Retrogrāda Venera Zivju zīmē no 3. aprīļa
  5. Retrogrādas Veneras ietekme

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+