Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Mīlestības un saderības horoskops maijam visām zodiaka zīmēm

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Iepazīšanās mēnesis

Šogad maijs nesīs daudzas un dažādas iespējas iepazīties. Jaunās pazīšanās turklāt būs visai perspektīvas, pat ja sākumā tām būs draudzīgs vai lietišķs raksturs. Daudzu zīmju pārstāvji ar prieku metīsies saskarsmes virpulī, vien zemapziņā izvērtējot katra jauna paziņas iespējas kļūt romantiskajā aspektā.

Kopējais noskaņojums pārņems arī tos, kas šobrīd ir jau precējušies vai stabilās partnerattiecībās. Šķiet, ikviens, kuram ir kādas nesaskaņas ar mīļoto cilvēku, būs gatavs izlūkot citas iespējas. Tieksme pēc jaunām izjūtām var izjaukt pat ilggadīgus un stabilus pārus, aizsākot jaunus, kaislīgus romānus.
Savukārt pārus, kuri augstu vērtē savstarpējās jūtas un harmoniju attiecībās, vēlme pēc jaunā izpaudīsies kā seksuāli eksperimenti, ceļojumi uz abu sirdīm mīļām vietām vai jaunas aizraušanās, kurām var nodoties abi kopā.

Pieaugs ieņemto jaunu dzīvību skaits – iespējams, maijs būs visa gada “auglīgākais mēnesis”. Pāri, kuri ģimenē pieaugumu neplāno, iespējams, sekos vispārējam trakumam, iegādājoties kādu jaunu mājas mīluli.

Cilvēki ar jebkādu attiecību statusu (gan brīvie, gan tie, kuri jau atraduši savu otro pusīti), tieksies īstenot savas seksuālās fantāzijas, atļaujoties ko tādu, ko agrāk pat iedomāties nav spējuši. Piemēram, tie, kas vienmēr gaidījuši pirmo soli no otra cilvēka, paši sāks izrādīt iniciatīvu. Tā iespējams mainīt ne tikai privāto dzīvi, bet arī savas personības iezīmes.

Maija sākumā no attiecībām brīvos cilvēkus gaida interesantas iepazīšanās un aktīva saskarsme ar jaunajiem paziņām; savukārt stabilie pāri var aizsākt jaunas dzīvības radīšanu. Gan vienus, gan otrus var iepriecināt ziņa, ka zudīs kādi seni kompleksi, kas mocījuši gadiem ilgi. Galvenais – apmaiņā pret tiem neiedzīvoties kādā jaunā fobijā!

Mēneša vidū daudzi sāks reālistiski novērtēt savas esošās vai briestošās attiecības. No attiecībām pagaidām brīvos kārdinās iespēja izveidot ilglaicīgas attiecības, savukārt savu partneri atradušie kļūs vēl tuvāki un atrisinās savas domstarpības.

Mēneša beigās partneriem daudz prieka un jaunu vielu pārdomām sagādās ilgas un atklātas sarunas ar mīļoto cilvēku par visdažādākajām tēmām – arī tām, par kurām agrāk kautrējāties runāt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+