×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
23. decembris, 2015
Drukāt

Mīlēt un būt mīlētai. Šodien Rēzijai Kalniņai šūpuļsvētki. Sveicam! (5)

Foto - Laura ŠūlmeistereFoto - Laura Šūlmeistere

Šāgada nogale aktrisei un režisorei RĒZIJAI KALNIŅAI ir ļoti darbīga. 3. decembrī Nacionālajā teātrī notika Rēzijas režisētās izrādes “Cilvēks, kas smejas” pirmizrāde. Bet no 19. līdz 29. decembrim viņa kopā ar draugiem Ziemassvētku programmā “Meklētāja Roze”, kuru veido Imanta Kalniņa dziesmas, priecēs ļaudis teju visā Latvijā. Un 23. decembrī māksliniecei šūpuļsvētki. Sveicam!

Viktora Igo romāna “Cilvēks, kas smejas” iestudējums ir Rēzijas Kalniņas debija Nacionālajā teātrī. Vai nebija grūti strādāt citā neierastā kolektīvā?

– Viss ir nosacīti. Grūti ir tur, kur notiek karš. Iestudēt izrādi nav sarežgīti, ja ir atsaucība no aktieriem un tehniskā personāla. Ja darbu dara ar azartu un uztver kā izaicinājumu, nekas nav grūti. Esmu ļoti iepriecināta, ka man bija iespēja strādāt kopā ar Nacionālā teātra aktieriem. Viņi mani uztvēra kā kolēģi, nevis bargo skolotāju, – teic Rēzija.

Šobrīd, kad izrāde “Cilvēks, kas smejas” jau devusies tautās, aktrise uzmanību galvenokārt velta Ziemassvētku koncerta iestudēšanai. Kopā ar Rēziju tajā piedalīsies grupas “The Sound Poets” solists Jānis Aišpurs, Rēzijas vīrs, diriģents Ainārs Rubiķis, Rēzijas dvēseles māsa dziedātāja Ilze Dzenīte, skatuves krustbērns Ilze Ķuzule-Skrastiņa, kā arī mūziķi, kuriem, kā teic Rēzija, ir svarīgi Ziemassvētku laikā muzicēt par godu Jēzus piedzimšanai un mūsu, cilvēku, pestīšanai.

– Vēlamies, lai, klausoties Imanta Kalniņa dziesmas, ļaudis uz mirkli aprimst ikdienas steigā un nokļūst mūzikas brīnumainajā pasaulē, – teic Rēzija.

Mēģinājumu un citu darbu starplaikā Rēzija dodas apciemot vīru Aināru Rubiķi Spānijā – viņš tur iestudē baleta izrādi.

– Uz Spāniju braucu ar tukšu koferi, lai atpakaļ ceļotu kā rūķis ar daudzām, daudzām dāvanām visiem mīļajiem, – teic Rēzija.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Lielas aktrīzes bieži pašas notic sava tēlojumam.

  2. Pilnīgi netalantīgs zaķis,parazitē uz slavenu vecāku rēķina jau 45 gadus…izrādē smiekli nāk.(Viņa domā,ka tēlo aktrīzi). Interesanti, arī pieņems islamu,kā tētuks,kad pienāks klimakss vai vienkārši nodzersies?

  3. līdzjūtība un daudz laimes!

  4. Rēzija ir mana mīļākā aktrise. Lieliska un skaista. Paldies par ieguldījumu un saviem sniegumiem. Tie vienmēr priecē.
    Veselību, dzīvesprieku un sievišķīgu Laimi, Jums Rēzij, Dzimšanas dienā, ikdienā un svētkos!

Draugiem Facebook Twitter Google+